backgroundImage
VINC Patton Shake & Vape 10ml

VINC Patton Shake & Vape 10ml

0% (0 hodnocení)
Donut, jogurt, skořice, citron. Sladké, hutné a tučné těsto, které je pro donut tak typické, dochucené výraznou skořicí, na pozadí s lehkým citrónem. Chuť těsta vyladěná, není příliš těžká. Celkově jsou chutě pospojované a citrón se skořicí, ač by se to nezdálo, se k sobě velice dobře hodí.
199 Kč
Skladem
K odeslání 24.01.2022
Dostupnost na prodejnách
ks
katalogové číslo: VINC04
výrobce:Good Liquid
věrnostní body:9
cena bez DPH:164,46 Kč
cena vč. DPH:199 Kč
popis
atributy
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

VINC Patton Shake & Vape

Donut, jogurt, skořice, citron. Sladké, hutné a tučné těsto, které je pro donut tak typické, dochucené výraznou skořicí, na pozadí s lehkým citrónem. Chuť těsta vyladěná, není příliš těžká. Celkově jsou chutě pospojované a citrón se skořicí, ač by se to nezdálo, se k sobě velice dobře hodí. Od předního českého recenzenta Pospíšilečka tato receptura získala hodnocení 8 bodů z 10ti.


Nové příchutě VINC vyrobené samotným Opičákem představují poctu českému vapingu. Oblíbené liquidy naší vape komunity konečně k dostání i u nás v podobě Shake and Vape příchutí v 60ml plastové lahvičce pro snadné namíchání. Veškeré ingredience příchutí VINC prošly náročným testováním a splňují veškerá nařízení EU pro jejich prodej!
 

Samotný název VINC představuje zkratku Vaping Is Not a Crime, v překladu vaping není zločin. Vychutnejte si legendární příchutě Alice, Patton, Stealth či Master Key a ponořte se do světa vyvážených a s láskou vytvořených receptur, které si jednoznačně zamilujete!

Samotná příchuť VINC neobsahuje nikotin a slouží pouze k dochucování bází. Nikotin je obsažen v základní bázi, které zle zakoupit zde.

  • Doporučené dávkování: stačí dolít do plna bází nebo boosterem
  • Doporučená doba zrání: 14dní
  • Objem: 10ml (plastová lahvička 60ml s kapátkem)

Pro nejlepší výsledek doporučujeme použít báze a boostery s poměrem VG/PG 70/30.

Kvalita příchutí VINC je daná vstupními surovinami pro výrobu, provedením testů zdravotní nezávadnosti a dodržením standardních výrobních procesů.Samozřejmostí je vypracovány bezpečnostní list pro každou příchuť VINC. Jedná se o původní recepturu oblíbenou mezi vapery, nyní v provedení Shake And Vape. Příchutě jsou připraveny tak, abyste namíchali kvalitní liquid v domácím prostředí a to přímo do zakoupené 60ml lahvičky. Při míchání používejte ochranné pomůcky. Veškerá výroba příchutí VINC probíhá výhradně v České republice a použité suroviny pochází z EU.

Tento produkt je určen pouze pro domácí míchání náplní do elektronických cigaret.

Výrobce: Good Liquid (Česko)

 

Obsah10 ml
Objem láhve60 ml
PříchuťCitrón / Donut / Jogurt / Skořice
Typ příchutěShake and Vape
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento web pro svou funkci využívá cookies.