backgroundImage

Servis

Poskytujeme záruční a pozáruční servis všech výrobků, prodávaných prostřednictvím našeho eshopu. Ve většině případů je výřízení otázkou jednoho pracovního dne. Necháváme si však lhůtu pro vyřízení v délce 14 dnů. Tento servis poskytujeme pouze na výrobky zakoupené prostřednictvím našeho eshopu nebo v naší prodejně. Stačí doložit číslo objednávky, popřípadě prodejku. Časem rozšíříme servis i na výrobky od jiných prodejců.

Postup servisního řízení:

  1. Pošlete emailem informace o výrobku s popisem závady. Připojte číslo objednávky nebo prodejky.
  2. Vyčkejte na odpověď s odhadní cenou opravy.
  3. Pokud souhlasíte s cenou, zašlete výrobek "Doporučeně" na adresu prodejny s popisem závady, číslem objednávky a zpáteční adresou.
  4. Opravený výrobek Vám bude zaslán doporučeně na dobírku. Cena opravy + 66 Kč včetně DPH. Lze dohodnout platbu převodem. Pak poštovné bude činit 41 Kč včetně DPH.

Postup reklamačního řízení:

  1. Pošlete e-mailem informace o výrobku s popisem závady. Připojte číslo objednávky nebo prodejky. (doporučujeme - zkrátíte tím dobu vyřízení)
  2. zašlete výrobek "Doporučeně" na adresu prodejny s popisem závady, číslem objednávky a zpáteční adresou.
  3. Nejpozději do 30 dnů (obvykle do 3 dnů) ode dne odeslání obdržíte vyřízenou reklamaci na vámi uvedenou adresu formou doporučené zásilky. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás s právem na vrácení peněz za reklamovaný výrobek. Pokud jste se řídili dle bodu 1, učiníme tak bez zbytečného odkladu. V opačném případě může dojít k šetření situace. (zatoulaný balíček atp.)
  4. V případě neoprávněné reklamace Vám budeme účtovat náklady na poštovné a cenu opravy.

V případě dotazů volejte na tel: 381 25 24 11

Tímto není dotčeno zákonné právo na vrácení zboží do 14 dnů a ani právo na reklamaci dle všeobecných obchodních podmínek. Jde pouze o návod, jak jednoduše reklamovat zboží na našem eshopu.

X

Tento web pro svou funkci využívá cookies.