backgroundImage
Skyline-R RTA (klon)

Skyline-R RTA (klon)

55% (4 hodnocení)
Skyline-R RTA (klon) je plnohodnotným nástupcem legendárního DIY atomizéru Skyline RTA, který získal mnoho vylepšení.
999 Kč
Skladem
K odeslání dnes
Dostupnost na prodejnách
ks
katalogové číslo: 11567
věrnostní body:49
cena bez DPH:825,62 Kč
cena vč. DPH:999 Kč
popis
atributy
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Skyline-R RTA (klon)

Skyline-R RTA (klon) je plnohodnotným nástupcem legendárního DIY atomizéru Skyline RTA, který získal mnoho vylepšení.


 

Majitelům první generace Skyline RTA asi netřeba představovat. Nyní ale přichází na trh jeho druhá verze jménem Skyline-R, která dostala do vínku hned několik změn a vylepšení. Tou první a asi nejvíce viditelnou změnou, je jeho look. Ačkoliv se stále jedná o RTA atomizér, který je spíše konzervativnějšího vzhledu, tak na první pohled upoutá horní část. Technicky se na této části sice nic moc nezměnilo, stále se zde nachází regulace přístupu liquidu (juiceflow) a horní plnění, ale tato část je nyní v trojúhelníkovém tvaru, který zaručuje pohodlný úchop. Horní plnění se zde provádí přes horní "prstýnek" s drážkami. Tento kroužek je v podstatě převlečná matice, která při povolování zdvihá nahoru celý horní deck včetně náustku. Toto plnění je velice rychlé, čisté a efektivní.
Druhou a nejspíše nejdůležitější inovaci naleznete v samotném srdci atomizéru. Skyline-R je totiž vybaven populární sendvičovou kotelnou. Přístup ke kotelně se zde provádí pootočením celého tanku na pozici, kterou naleznete v airflow kroužku s označením "0". V této pozici lze sundat tank tak i bez toho, aby bylo nutno z něj vylévat liquid.
Stejně jako původní generace, má i nový Skylin-R možnost redukce průtoku vzduchu, přes takzvané restrikční vložky. U Skyline-R jsou ale nově kompletně z nerezové oceli, což zabraňujě případným nehodám při vyžhavování spirálek (*NE. Proti spláchnutí do odpadu stále imunní nejsou).
V balení naleznete hned 8 kusů těchto restrikčních vložek. A to v rozměru 0,8mm, 1,0mm, 1,2mm, 1,5mm a 2mm. Tyto vložky ocenní nespíše vyznavači klasického šlukování stylem pusa>plíce (MTL) a vložky s oválnými otvory o rozměrech 2,0 x 3,9mm, 1,5 x 3,0mm a 5 x 3,8mm. Tyto restrikční vložky slouží k průtoku vzduchu pro použítí především pro milovníky rDL (restricted direct lung).
Samotné posty pro uchycení spirálek jsou totožné jako u první generace Skyline RTA. Stále je nutno použít spirálky, které mají souběžné nožičky.
Celkově je Skyline-R (klon) stále velice elegantní kus DIY atomizéru, který jistě potěší všechny milovníky tohoto segmentu zařízení. Ať už pro jeho vzhled, jednoduchou obsluhu, nebo perfektní podání chuti.

*poznámka autora..

 

Parametry:

 • Průměr: 22 mm
 • Výška: 37,3 mm (bez náustku)
 • Hmotnost: 54g
 • Objem: 3,2 ml
 • Základna: Singlcoil
 • Náustek: 510
 • Závit: 510

 

Obsah balení:

 • Sestavený atomizér Skyline-R (klon)
 • Náhradní PEI tělo
 • 8 ks restrikčních vložek
 • Sada náhradních o-kroužků a šroubků
 • Imbusový klíč

 

Vyrobeno v Číně
 

FunkceAFC (regulace průtoku vzduchu) / Tank system (zásobník pro liquid)
Způsob vdechováníDL (přímé vdechování) / MTL (tzv. šlukování))
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento web pro svou funkci využívá cookies.