počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

možnosti plateb
Doporučujeme

ceravape logo

Capella Flavours

T-juice logo

Dění na eshopu

19.6.2017

- Druga 24mm RDA - klon
- Druga 22 RDA - klon
- Pharaoh RTA - klon
- Twisted Messes V3 Cube RDA - klon
- Fidget Spinner V5
- Hand Spinner UFO - rainbow
- Fidget Spinner - plast
- Vape Tweezer - multifunkční pinzeta

14.6.2017

- FrankenSkull V3 Box Mod Acrylic - kit (průhledný) - klon
- Atomizer Mason RDA 24mm - klon

13.6.2017

- Aspire PockeX - kit (2ml)

12.6.2017

- Green Sound Torpedo 2200mAh - kit (1,8ml)
- Eleaf iCare 140 - kit
- Eleaf iCare 110 - kit
- Joyetech Atopack Penguin - kit (2ml)

8.6.2017

- Naskladnění příchutí Revolute!

4.6.2017

- Naskladněn Eleaf iJust One 1100mAh - kit!
- Naskladněn SMOK Istick AIO 1600mAh - kit!
- Doplněny varianty oblíbeného SMOK Stick V8 - kitu!

27.5.2017

- Naskladněna nová série liquidů MIX od Liqua!
- Atomizer Zephyr Buddha (klon) znovu skladem

26.5.2017

- SMOK QBox kit - stříbrný
- Naskladněny báze Imperia (Booster) splňující TPD

 

Více v sekci NOVINKY

youtube

efvi

e-cigaretafans

heureka.sk

pošta
geis parcel
geis track and trace

geispoint

 

Více jak 500 výdejních míst

Objednávky nad 1500kč
Doprava v ČR ZDARMA

Originál vs padělek

CO JE ORIGINÁLNÍ ELEKTRONICKÁ CIGARETA?

Mnoho prodejců se ohání otřepanou frází, že právě oni prodávají originální elektronickou cigaretu. Toto tvrzení je zaměňováno se slovem "značková" elektronická cigareta. Originál bohužel není. Na princip elektronické cigarety přišel čínský vývojář Hon Lik, který si ji nechal patentovat. Výroba elektronických cigaret začala v Číně a tam je doposud. Vzniklo mnoho firem, které vyvíjejí a vyrábějí elektronické cigarety. Jak je zvykem na čínském trhu, dochází k migraci vývojářů a inženýrů z firmy do firmy a tím k nejasnému původu toho či onoho modelu elektronické cigarety. Jedno je nad slunce jasné! Originální elektronická cigareta prostě není! Máme zde mnoho modelů a výrobců. Každý znich se snaží prorazit na neuvěřitelně rychle se rozvíjejícím trhu s elektronickými cigaretami. Používají přitom mnoho obchodních tahů jak ukousnout ten největší krajíc. Příkladem je firma Joyetech, která ze své značky těží nejvíce. Díky jejímu obchodnímu tahu, kdy se jí povedlo vsadit na jednu kartu a přišla s legendární Joye 510. Tím si vydobila opravdu vysokou pozici na poli elektronických cigaret. Vývoj však jde dál a mohu říct, že opravdu mílovými kroky. Neustále přicházejí další stupně vývoje, nové modely a jiné systémy. Čínské firmy zvyšují tempo ve vývoji a více dbají na kvalitu. Už neplatí to, že co není od Joyetechu, nevydrží. V některých věcech bych si dovolil tvrdit i opak.

 

KVALITNÍ ELEKTRONICKÁ CIGARETA?

 

U nás v obchodě se zabýváme také servisem a dostanou se mi do ruky baterie Joyetech. Mohu říct, že trpí stejnými závadami jako jiné baterie od jiných výrobců. Na mne potom ty slogany o kvalitě a originalitě působí jako reklamní tah na zákazníka. A hlavě zákazník nabývá dojmu, že má kvalitní výrobek. Každý z nás hledá ten nejlepší poměr kvality a ceny. Pokud ho hledáte na slevových portálech nebo u příležitostných prodejců, tak tam jistě narazíte! Hledejte především takového prodejce, který má zázemí a místo na trhu. Takový Vám zajistí především servis a možnost reklamace. Nezáleží na tom, jakou značku elektronických cigaret prodává. Jestli to je Joyetech, Biansi, Smoktech, LRider, Microcig či jiná. Důležité je, aby jste mohli případné vadné zboží reklamovat a domoci se svých práv.

 

ZÁKAZNÍK vs PRODEJCE

 

Někteří prodejci tvrdošijně hlásají, že jen oni mají "originál" a ten jediný funguje dobře. Je to taková psychologie: Zákazník si koupí "originální" výrobek. Když mu přestane fungovat, tak se bojí reklamovat jen proto, že by mu u reklamace řekli, že to není možné, že tohle se nikomu nestalo, že si za to může sám. A věřte, že se to stává. Nejčastější výmluvou je údajně použití neoriginálního příslušenství (atomizéry, kartomizéry atp.).

 

Proto pozor na taková tvrzení! Nejhorší je sebejistý prodejce!! Obzvláště když prodává čínské zboží! I Joyetech je čínská firma.