počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

možnosti plateb
Doporučujeme

ceravape logo

Capella Flavours

T-juice logo

Dění na eshopu

28.3.2017

- Kennedy 25 RDA - klon
- Goon LP 24 kit - klon
- VGOD RDA 24mm - klon
- Typhoon GT-3 - klon
- Merlin mini RTA - klon
- Hellvape Trishul mod
- Mechanika Rogue - Full Engrave - klon
- Mechanika Complyfe Vortex Kit - klon
- Kovový štěteček na spirálky

20.3.2017
Pět prémiových liquidů od Cosmic Fog Vapors!

15.3.2017
SMOK TFV12. Král bestií. Nyní s extra porcí mraků

14.3.2017
Příchutě od PJ Empire: Cream Queen Cookie da Bomb (Sušenková Bomba) a Cream Queen Lemon Macaron (Citronový Desert)

9.3.2017
Clearomizer aSpire Nautilus X + příslušenství, Smok AL85 set, Fumytech Dragon Ball & Crystall Ball, Smok GX350 box mod, Smok GX350 kit - červeno-černý

14.2.2017
SMOK Skyhook RDTA box, Vampire Vape příchutě

9.2.2017
Joyetech UNIMAX 22 a 25, SMOK G320 boxmod

6.2.2017
Aromata PJ Empire

1.2.2017
Likvidace zásob liquidů HANGSEN

25.1.2017
Nabíječka Efan C2

22.1.2017
IMPERIA Daemon liquidy, VGOD TrickTank PRO, Pico Dual, Griffin 25 mini

21.1.2017
Baterie 18650 SONY VTC6, Efan 2200mAh a 2600mAh. Baterie 26650 EFAN 5500mAh a 4200mAh

Více v sekci NOVINKY

youtube

efvi

e-cigaretafans

heureka.sk

pošta
geis parcel
geis track and trace

geispoint

 

Více jak 500 výdejních míst

Objednávky nad 1500kč
Doprava v ČR ZDARMA

Originál vs padělek

CO JE ORIGINÁLNÍ ELEKTRONICKÁ CIGARETA?

Mnoho prodejců se ohání otřepanou frází, že právě oni prodávají originální elektronickou cigaretu. Toto tvrzení je zaměňováno se slovem "značková" elektronická cigareta. Originál bohužel není. Na princip elektronické cigarety přišel čínský vývojář Hon Lik, který si ji nechal patentovat. Výroba elektronických cigaret začala v Číně a tam je doposud. Vzniklo mnoho firem, které vyvíjejí a vyrábějí elektronické cigarety. Jak je zvykem na čínském trhu, dochází k migraci vývojářů a inženýrů z firmy do firmy a tím k nejasnému původu toho či onoho modelu elektronické cigarety. Jedno je nad slunce jasné! Originální elektronická cigareta prostě není! Máme zde mnoho modelů a výrobců. Každý znich se snaží prorazit na neuvěřitelně rychle se rozvíjejícím trhu s elektronickými cigaretami. Používají přitom mnoho obchodních tahů jak ukousnout ten největší krajíc. Příkladem je firma Joyetech, která ze své značky těží nejvíce. Díky jejímu obchodnímu tahu, kdy se jí povedlo vsadit na jednu kartu a přišla s legendární Joye 510. Tím si vydobila opravdu vysokou pozici na poli elektronických cigaret. Vývoj však jde dál a mohu říct, že opravdu mílovými kroky. Neustále přicházejí další stupně vývoje, nové modely a jiné systémy. Čínské firmy zvyšují tempo ve vývoji a více dbají na kvalitu. Už neplatí to, že co není od Joyetechu, nevydrží. V některých věcech bych si dovolil tvrdit i opak.

 

KVALITNÍ ELEKTRONICKÁ CIGARETA?

 

U nás v obchodě se zabýváme také servisem a dostanou se mi do ruky baterie Joyetech. Mohu říct, že trpí stejnými závadami jako jiné baterie od jiných výrobců. Na mne potom ty slogany o kvalitě a originalitě působí jako reklamní tah na zákazníka. A hlavě zákazník nabývá dojmu, že má kvalitní výrobek. Každý z nás hledá ten nejlepší poměr kvality a ceny. Pokud ho hledáte na slevových portálech nebo u příležitostných prodejců, tak tam jistě narazíte! Hledejte především takového prodejce, který má zázemí a místo na trhu. Takový Vám zajistí především servis a možnost reklamace. Nezáleží na tom, jakou značku elektronických cigaret prodává. Jestli to je Joyetech, Biansi, Smoktech, LRider, Microcig či jiná. Důležité je, aby jste mohli případné vadné zboží reklamovat a domoci se svých práv.

 

ZÁKAZNÍK vs PRODEJCE

 

Někteří prodejci tvrdošijně hlásají, že jen oni mají "originál" a ten jediný funguje dobře. Je to taková psychologie: Zákazník si koupí "originální" výrobek. Když mu přestane fungovat, tak se bojí reklamovat jen proto, že by mu u reklamace řekli, že to není možné, že tohle se nikomu nestalo, že si za to může sám. A věřte, že se to stává. Nejčastější výmluvou je údajně použití neoriginálního příslušenství (atomizéry, kartomizéry atp.).

 

Proto pozor na taková tvrzení! Nejhorší je sebejistý prodejce!! Obzvláště když prodává čínské zboží! I Joyetech je čínská firma.