počet produktů: 0
cena: 0 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
možnosti plateb
Doporučujeme

Bigsmoke.cz - Magazín pro vapery

ceravape logo

Capella Flavours

T-juice logo

Dění na eshopu

12.1.2017
Box mod Joyetech OCULAR C, iStick PICO bronz/černá

9.1.2017
Náplně do elektronických cigaret ARAMAX

21.12.2016
Litrová balení bází IMPERIA 50/50, 80/20 Velvet, Dripper, WHO-MAN. Dále báze v balení 250ml 80/20 Velvet a WHO-MAN

16.12.2016
Smok G-Priv 220W, Avocado 24 Bottom Air klon, Tsunami 22 klon, Tsunami 24 Window klon

13.12.2016
Smok H-Priv mini kit

8.12.2016
Joyetech Elitar a eGo AIO Box, Smok Alien kit a H-Priv kit, Koopor Knight TC set, TFV8 Baby, pudingové příchutě IMPERIA a příchutě VDLV - Cirkus a Vincent, nové příchutě BigMouth

11.11.2016
Typhoon GT-3, Azeroth RDTA, Double Vision 24, Petri RTA, Split RTA, Velocity tank, Mage RTA, eGo AIO PRO C, Limitless RDTA kit a mnoho dalšího...

8.11.2016
SMOK Alien 220W box mod

1.11.2016
Cubis Pro, Kayfun V5, eGo AIO PRO, LIQUA HP

31.10.2016
Nové příchutě značky IMPERIA

10.10.2016
Obchod přestěhován na novou adresu: Chelčického 123/6, Č. Budějovice

9.9.2016
Naskladněn SMOK Stick One Plus

7.9.2016
Naskladněny klony atomizérů Nextasis, Inde Duo a Tornado

Více v sekci NOVINKY

youtube

efvi

e-cigaretafans

heureka.sk

pošta
geis parcel
geis track and trace

geispoint

 

Více jak 500 výdejních míst

Objednávky nad 1500kč
Doprava v ČR ZDARMA

Novinky

12.1.2017

Eleaf Istick Pico TC 75W set - Bronz/černá

Populární box mod Istick PICO v luxusním provedení

Joyetech Ocular C 150W

Už asi není žádné překvapení, že převratné funkce přichází od Joyetechu. Ocular C MOD je takovými funkcemi přímo nabitý a teprve až nyní se z vaší elektronické cigarety stane skutečný společník pro každou příležitost.

9.1.2017

Náplně do elektronických cigaret ARAMAX

Speciální řada e-liquidů Aramax nabízí kvalitní cenově dostupné náplně pro každodenní vapování. Poměr je 50% PG a 50% VG

Tento liquid je hustší. Má vyšší dýmivost oproti běžným liquidům.

21.12.2016

IMPERIA - Báze WHO-MAN - 1000ml

IMPERIA - Báze WHO-MAN - 1000ml

Základní báze pro míchání vlastních liquidů. Nyní ve velkém objemu pro výrobu liquidů. Určeno primárně pro Cloud Chasing. Dripper báze Who-Man jsou kompromisem mezi klasickými PG/VG bázemi a bázemi s vysokým obsahem VG. Vytváří velké množství páry, současně však nezastírá použitou příchuť.

IMPERIA - Báze DRIPPER - 1000ml

IMPERIA - Báze Dripper - 1000ml

Základní báze pro míchání vlastních liquidů. Nyní ve velkém objemu pro výrobu liquidů. Určeno primárně pro Cloud Chasing.

IMPERIA - Báze eNicoPharm VPG 20/80 Velvet - 1000ml

IMPERIA - e-NicoPharm - VPG 20/80 Velvet - 1000ml

Základní báze pro míchání vlastních liquidů. Nyní ve velkém objemu pro výrobu liquidů. Vhodný pro DIY atomizéry.

IMPERIA - Báze eNicoPharm VPG 20/80 Velvet - 250ml

IMPERIA - e-NicoPharm - VPG 20/80 Velvet - 250ml

Vhodný pro DIY atomizéry. V balení o objemu 250ml

IMPERIA - Báze WHO-MAN - 250ml

IMPERIA - Báze WHO-MAN - 1000ml

Dripper báze Who-Man jsou kompromisem mezi klasickými PG/VG bázemi a bázemi s vysokým obsahem VG. Vytváří velké množství páry, současně však nezastírá použitou příchuť. Nyní i v balení o objemu 250ml

20.12.2016

IMPERIA - Báze eNicoPharm VPG 50/50 - 1000ml

Báze IMPERIA - e-NicoPharm VPG 50/50 - 1000ml

Základní báze pro míchání vlastních liquidů. Nyní ve velkém objemu pro výrobu liquidů. Jako každá kuchařka má vždy v zásobě nějakou tu mouku či těstoviny, tak i každý vaper jistě potřebuje mít vždy dostatek surovin pro své kuchtění.

16.12.2016

Smok G-priv 220W full kit - černo/červený

Smok G-priv 220W full kit - černo/červený

Přelomová novinka od Smoktechu G-PRIV se chlubí velkým dotykovým displejem a clearomizrem TFV8 Big Baby. Už žádné složité přepínání pomocí regulačních tlačítek, zkratek a jiného krkolomného ovládání, SMOK G-PRIV se díky své 2,4palcové obrazovce velmi snadno ovládá a vše potřebné si tak bez problému rychle nastavíte.

SMOK G-priv 220W - mod - černo/červený

Smok G-priv 220W box mod

Přelomová novinka od Smoktechu G-PRIV se chlubí velkým dotykovým displejem. Ačkoliv Smoktech nepřichází s tímto displejem jako první, bohatá výbava G-PRIV MODu a široká možnost nastavení k jeho využití přímo vyzývá. Už žádné složité přepínání pomocí regulačních tlačítek, zkratek a jiného krkolomného ovládání, SMOK G-PRIV se díky své 2,4palcové obrazovce velmi snadno ovládá a vše potřebné si tak bez problému rychle nastavíte.

Avocado 24 RDTA bottom airflow - klon

Avocado 24 RDTA bottom airflow - klon

Atomizer typu RDTA s úpravou pro směrování vzduchu pod žhavící spirálku. Další úpravou je možnost upravovat světlý profil kanálků pro liquid. V sadě najdete záslepku, která poslouží v případě, že se rozhodnete atomizer osadit jednou žhavící spirálkou.

Tsunami 22 RDA - klon

Tsunami 22 RDA - klon

Kapací atomizer zajímavé konstrukce. Vše je podřízeno výkonu. Nasávací otvory, vedoucí k žhavícím spirálkám by si člověk spletl s raketovými motory. Regulace průtoku vzduchu formou pootáčení pláště umožňuje nastavení i pro setup s jednou spirálkou, neboť primárně je stavěn na dvě až 4 spirálky. Driptip je uchycen závitem k plášti. Je možno použít redukci na běžný driptip 510.

Tsunami 24 Window RDA - klon

Tsunami 24 Window RDTA - klon

Kapací atomizer s dobře propacovaným systémem proudění vzduchu. Díky vsazeným trubičkám dochází k lepšímu zacílení proudu vzduchu na žhavící spirálky. Větší průměr atomizéru přináší více místa pro žhavící spirálky a průhledy kryté sklem dávají možnost větší kontroly nad atomizérem.

13.12.2016

SMOK H-priv mini TC 50W kit

SMOK H-priv mini TC 50W kit

Také výkonný H-Priv MOD se dočkal své Mini verze a přichází k nám rovnou v sadě se skvělým Brit Beast tankem, který kromě jednoduchého používání nabízí V8 žhavící hlavy schopné dodat velké množství páry i na nižší výkon a jedinečnou chuť e-liquidu.

8.12.2016

 

Joyetech Elitar Pipe

Joyetech Elitar Pipe

 První elektronická dýmka od Joyetechu. Elitar nabízí zajímavý design, který se pohodlně drží, a hlavně díky velkému žhavícímu tlačítku také skvěle ovládá.

Smok H-Priv kit

Smok H-Priv kit

SMOK H-Priv je sadou bez kompromisů pro všechny, kteří požadují obrovský výkon, možnost pracovat s nízkými odpory, moderní funkce v podobě teplotních režimů a úpravy počátečního odporu žhavící spirálky.
Smok Alien kit

Smok Alien 220W kit (s TFV8 Baby)

Ve zcela novém stylu se představuje Alien MOD a TFV8 Baby od Smoktechu. Krásný zaoblený design s velkým tlačítkem, které tvoří boční stranu MODu, se vyznačuje především obrovským displejem.

Joyetech eGo AIO Box

Joyetech eGo AIO Box

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO box je pokračovatel řady AIO od Joyetechu. Nyní v podobě boxu s integrovanou baterií o kapacitě 2100mAh.
Koopor Knight kit 80W

Koopor Knight 80W TC kompletní set

Krásně zpracovaná kompletní sada Knight Kit od Koopor přihází s novým MODem KOOPOR Mini 2 a nízkoodporovým Helmet tankem s horním plněním.

Clearomizer SMOK TFV8 Baby

Clearomizer SMOK TFV8 Baby

Zmenšená verze největšího parního stroje na trhu se může pyšnit krásnými rozměry, včetně 22mm průměru, díky kterým tank našroubujete na většinu MODů.
IMPERIA - Příchuť - Pudding Caramel - 10mlIMPERIA - Příchuť - Pudding Tutti Frutti - 10mlIMPERIA - Příchuť - Pudding Strawberry - 10ml
IMPERIA - Příchuť - Pudding Lime - 10mlIMPERIA - Příchuť 10ml - Pudding Vanilla

Pudingové příchutě IMPERIA

Zcela nová řada příchutí pro milovníky pudigu. Chuťový zážitek natchne nejednoho vapera.

Příchutě VDLV

Vyrobeny výhradně z potravinářských surovin, které pochází z Francie. Neobsahují nežádoucí příměsi jako je cukr, olej, diacetyl, gumu nebo alergeny, podléhající oznámení. Nosičem chutí je Propylenglykol farmaceutické kvality.

Další nové příchutě BigMouth

Po úspěchu prvních osmi příchutí přichází další přírůstky v podobě nejen klasických známých chutí, ale také nové řady, jako je Yummy, Fizzy a Retro Juice.

11.11.2016

Typhoon GT-3 - klon

Typhoon GT-3 - klon

Vysoce kvalitní atomizer typu RTA pro běžný vapinig stylem "pusa - plíce" MTL. Nerezová konstrukce s průhledným tankem o objemu 5ml. Nově přidána funkce "liquid flow control", která Vám dává možnost regulovat přísun liquidu k žhavící spirálce. Systém žhavení počítá s usazením jedné spirálky.

Azeroth RDTA - klon

Azeroth RDTA - klon

Atomizer pro vapování stylem "přímo do plic" DTL.

Double Vision 24 - klon

Double Vision 24 - klon

Kapací atomizer s posty pro uchycení pokročilých žhavících spirál.

 

Petri RTA - klon

Petri RTA - klon

Kvalitně zpracovaný RTA atomizer, který je primárně určen pro DTL vaping (přímo do plic). Zcela originální systém uchycení žhavících spirál.

atomizer Split - ocelový

atomizer Split - ocelový

RTA atomizer minimalstických rozměrů. Ideální pro přímé vdechování (DL).

Velocity Tank - ocelový

Velocity Tank - ocelový

Atomizer typu RTA od IVOGO. Ideální pro vapování stylem "přímo do plic" - DL. Dva posty pro uchycení dvou žhavících spirál. Keramické dno kotelny zajistí odizolování středového postu a zajistí čisté podání chuti. Kapacita tanku je 2,5ml. Regulace průtoku vzduchu.

 

Magma Tank - klon

Magma Tank - klon

RDTA atomizer pro DTL vaping. Nerezová konstrukce, skleněný pyrex tank s kapacitou 5ml, Propracovaná regulace průtoku vzduchu a ucpávka pro případ usazení jedné spirálky.

 

Mage RTA - klon

Mage RTA - klon

Malý, výkonný atomizer pro cloudchasing.

Joyetech eGo AIO PRO C 

Joyetech eGo AIO Pro C

Elektronická cigareta pro běžný vaping, ale také pro přímé tahání do plic. Větší nasávací otvory pro vzduch dělají z eGo AIO Pro výkonějšího bratříčka veleúspěšného eGo AIO. Nyní v provedení pro použití vlastních baterií typu 18650. Na krátké cestování to je ideální volba. Stačí sebou mít více baterií a v případě potřeby jen vyměníte za nabitou.

 

Limitless RDTA kit

Limitless RDTA kit

Souprava elektronické cigarety, která je složena z mechanického gripu a atomizéru Limitelss RDTA. Mechanický grip je klasické tubusové konstrukce pro použití baterie typu 18650 s tlačítem umístěným ve spodní části. Atomizer je vybaven posty pro uchycení vlastních žhavících spirálek.

Tento produkt není vhodný pro začátečníky. V případě chybného osazení žhavících spirál nebo baterie, vzniká riziko poškození zdraví či majetku.

Coilmaster mini Kbag

Coilmaster mini Kbag

Praktické malé pouzdro pro vapingové nádobíčko.

 

Coilmaster Vape bag

Coilmaster Vape bag

Praktická brašna nejen pro vapingové nádobíčko.

Fólie na baterii 26650 - modrá

Fólie na baterii 26650 - modrá

Smršťovací fólie na baterii 26650.

 

fólie na baterii 18650

Fólie na baterii 18650

Smršťovací fólie na baterii 18650.
Coil Master - DIY kit V3

Coil Master - DIY kit V3

Nejnovější CoilMaster DIY Kit V3 je perfektní all-in-one sada pro kutily. Všechny potřebné nástroje pro dosáhnoutí různých potřeb vaperů.

Coilmaster 521 mini

Coilmaster 521 mini

Pomůcka pro sestavení a otestování setupů atomizérů.

Coilmaster ceramic stick

Coilmaster ceramic stick

Ceramické hroty pro tvorbu a vypálení vlastních spirál.

Coilmaster 314 Kit

Coilmaster 314 Kit

Pomůcka pro výrobu vlastních clapton drátů.

DripTip - TFV8 - Akryl

DripTip - TFV8 - Akryl

Náustek pro atomizer TFV8 s originálním designem.

8.11.2016

Smok Alien 220W box mod - červený

Smok Alien 220W box mod - červený

Ve zcela novém stylu se představuje Alien MOD od Smoktechu. Krásný zaoblený design s velkým tlačítkem, které tvoří boční stranu MODu, se vyznačuje především obrovským displejem. Ten naprosto jasně a přehledně zobrazuje veškeré informace a vy tak už nemusí přepínat, nebo jinak hledat přesně ten parametr, který právě potřebujete, vše je zobrazeno na jednom místě. Výkonný MOD s možností nastavení až na 220W potřebuje ke svému provozu hned dvě baterie typu 18650

1.11.2016

Joyetech Cubis Pro

Clearomizer Joyetech Cubis Pro

Vylepšená verze Clearomizeru Cubis. Stále platí větší bezpečnost pro baterie, nasávání vzduchu v horní části a snadné dopňování s výměnou žhavící hlavy horem. Pro provoz jsou použity osvědšené žhavící hlavy typu BF. Hlavním vylepšení je zdokonalené nasávání vzduchu, které je zvládá větší množství vzduchu.

atomizer Kayfun V5 - klon

atomizer Kayfun V5 - klon

RBA atomizer pro pohodový vaping MTL. Osvědčená konstrukce podtlakového atomizeru, která je převzata z předchozí verze a vylepšena. Regulace průtoku vzduchu prošla úpravou. Pod náustek byla usazena síťka pro zabránění prskání a lepšímu promíchání se vzduchem.

Joyetech eGo AIO Pro

Joyetech eGo AIO Pro

Elektronická cigareta pro běžný vaping, ale také pro přímé tahání do plic. Větší kapacita integrované baterie a větší nasávací otvory pro vzduch dělají z eGo AIO Pro výkonějšího bratříčka veleúspěšného eGo AIO.

Do nabídky přidány liquidy LIQUA HP

31.10.2016

IMPERIA - Příchuť - Black Tea - 10mlIMPERIA - Příchuť - Cola - 10mlIMPERIA - Příchuť - Lime - 10ml

IMPERIA - Příchuť - In Vino - 10mlIMPERIA - Příchuť - Black Coffee - 10mlIMPERIA - Příchuť - Hardy - 10ml

IMPERIA - Příchuť - Laurel - 10ml

Nové příchutě IMPERIA

Další velice kvalitní příchutě českého výrobce. Rozšíření nabídky jde ruku v ruce s kvalitou a obrovskou popularitou této řady příchutí.

10.10.2016

Kamenná prodejna E-LIQUID.EU přestěhována.

Naší prodejnu najdete nyní na nové adrese:

E-LIQUID.EU
Chelčického 123/6
37001 České Budějovice

9.9.2016

Smok Stick One Plus - sada
 

Smok Stick One Plus - sada

Pro dosažení velkého množství páry a perfektní chuti e-liquidu už nepotřebujete velké tanky a obrovské MODy se složitými funkcemi, nyní vám díky Stick One Plus sadě stačí i tato malá elektronická cigareta s dostatečnou kapacitou baterie a jedním z nejlepších tanků současnosti.

7.9.2016

 

Nextasis RTA - klon

Nextasis RTA - klon

Atomizer Nextasis je typickým představitelem genesis systému. Koncepce je identická s atomizérem NextGen. Hlavním nosným médiem liquidu pro žhavící spirálku je mesh.

INDE DUO RDA - klon

INDE DUO RDA - klon

Kapací atomizer velice zajímavé konstrukce. Nasávání vzduchu je řešeno v horní části atomizéru, kde vzduch dále proudí mezi dvěma skleněnými těly a vyusťuje ke spirálkám ve spodní části. Posty pro uchycení spirálek disponují dirkama o průměru 2,2mm. Atomizer má celkový průměr 30mm, ale můžete použít kovové tělo z balení a máte k dispozici menší atomizer s průměrem 22mm.

Tornado RDTA - klon

Tornado RDTA - klon

Výkonný atomizer typu RDTA s mnoha vychytávkami. Velká a prostorná kotelna dává možnost osazení pokročilejšími žhavícími spirálami. Možnost vyjmutí dílu s posty na spirálky značně ulehčuje práci při osazování spirálek.

5.9.2016

 

IRON MAIDEN RDTA

IRON MAIDEN RDTA

Tento atomizer přináší nevšední zážitky z vapování. Celá kotelna je obklopena keramikou, která zaručí čistou a ničím nezaměnitelnou chuť. Obrovská kapacita tanku dosahuje úctyhodných 8,5ml. Dva posty po dvou otvorech s průměrem 3,5mm

28.8.2016

Silikonové pouzdro iStick Pico

Silikonové pouzdro iStick Pico

Přesně padnoucí silikonové pouzdro, které ochrání boxmod iStick Pico před poškozením a významně ztlumí pád. Zároveň tím můžete změnit vzhled.

Silikonové pouzdro eGo AIO

Silikonové pouzdro eGo AIO

Ochranné pouzdro ze silikonu pro eGo AIO. Dokonale padne, ochrání před poškrábáním a ztlumí případný pád.