backgroundImage
Acrohm Fush LED Semi Mech MOD

Acrohm Fush LED Semi Mech MOD

100% (4 hodnocení)
Acrohm Fush je extravagantní semi mech MOD zařízení, které spojuje to nejlepší ze světa mechanického vapingu s ochrannými prvky regulovaných MODů.
2 199 Kč
Dočasně nedostupné
Dostupnost na prodejnách

Hlídat dostupnost produktu

katalogové číslo: 31625
záruka:24 měsíců
výrobce:Acrohm
věrnostní body:109
cena bez DPH:1 817,36 Kč
cena vč. DPH:2 199 Kč
popis
atributy
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Acrohm Fush LED Semi Mech MOD

Acrohm Fush je extravagantní semi mech MOD zařízení, které spojuje to nejlepší ze světa mechanického vapingu s ochrannými prvky regulovaných MODů.
Revoluce ve vzhledu MODů tvoří osvětlené tělo, díky kterému budete zaručeně středem pozornosti. Acrohm Fush zároveň představuje první MOD svého druhu! Na výběr máte celkem 5 barev podsvícení, které měníte pouhým zatřesením Fush MODu. Zcela nově vyvinuté tělo Acrohm Fush je vyrobeno z polykarbonátu se zvýšenou odolností a nerezové oceli třídy 304. Vnitřní prostor pro baterie typu 18650 je vyroben z mědi pro maximální výkon a perfektní stabilitu.


Spodní mechanické tlačítko spíná baterii a umožňuje zapnutí či vypnutí osvětlení MODu. Speciální Ace chip zároveň poskytuje ochranu proti zkratu, přehřátí či přepětí baterie. Podporovaný odpor atomizéru činí královský rozsah od 0,07ohm až do 2,5ohm. Použít tak můžete libovolný RDA, RTA a RDTA atomizér se závitem typu 510 až do průměru 26mm. Těšit se můžete i na okamžité žhavení s prodlevou pod 0,01s.


Acrohm Fush pracuje v režimu přímého výstupu napětí (Bypass) až do maximálních 40A. Díky tomu se skvěle hodí jako bezpečná vstupenka do světa mechanického vapingu s ohromnými výkony pro maximální tvorbu páry (cloudchasing).

Pokud hledáte extravagantní zařízení, které bude naprosto bezpečné v používání a přitom vyžadujete ohromný výkon mechanického MODu, je pro vás Acrohm Fush skvělou volbou!

Vlastnosti modu:

  • Rozměry: 26-28x110mm
  • Baterie: slot na 1x 18650 (min. 20A)
  • Napětí: 3,2-4,2V
  • Dobíjení: externě
  • Režimy: Bypass
  • Podporovaný odpor: od 0.07ohm
  • Hmotnost: 310g
  • Závit: 510

Obsah balení:

  • 1x Acrohm Fush LED Semi Mech MOD

 

Výrobce: Acrohm

Zdroj energiečlánek 18650
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal
X

Tento web pro svou funkci využívá cookies.