Kayfun X mini RTA (klon)

výrobce:
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:594 Kč

719 Kč

Kayfun X mini RTA (klon)

Zbrusu nová verze DIY atomizéru Kayfun X. Tentokrát ve verzi "mini", 22mm průměrem a přepracovanou motací základnou.


 

Kayfun X mini RTA (klon) je zatím posledním přírůstkem do rodiny Kayfunů, která se celá těší velké oblibě. Nový Kayfun X mini RTA (klon) nabízí jednoduché a praktické používání pro ještě lepší zážitek z buildování a vapování. Celková konstrukce atomizéru a možnost utažení přívodu vzduchu napovídá, že je určený především příznivcům klasického šlukování (MTL). Průměr těla 22 mm s délkou 44 mm (vč. náustku) řadí tento kousek mezi kompaktní atomizery, které jsou čím dál žádanější.


Samotná základna disponuje dvěma šroubky pro uchycení jedné spirálky. Kayfun X mini RTA (klon) disponuje velice šikovným systémem vrchního plnění, kdy postačí přizvednout horní víčko a potáhnout celý mechanismus mimo osu atomizéru. Není třeba víčko nikam odkládat. Víčko zůstane na samotném atomizéru a pouze se objeví otvor pro plnění. Celý proces je mimořádně rychlý a především snadný. O výborné chuťové podání se postará také stylově řešený systém airflow, který je nyní mnohem efektivnější a jednodušší. Postará se o něj kuželovitá část přímo v ofuku pod spirálou, která se povolováním šroubku pohybuje nahoru (utahuje průtok vzduchu), nebo dolů (povoluje průtok vzduchu).

 

Důležité upozornění! - Při manipulaci s regulačním šroubem airflow je nutné dbát zvýšené opatrnosti. Může dojít k nevratnému poškození atomizéru !!!

 

Vlastnosti:

 

Obsah balení:

 

Vyrobeno v Číně

https://www.e-liquid.eu/