Paravozz mini RTA (klon)

výrobce:
katalogové číslo:11607
EAN:11607
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:908 Kč

1 099 Kč

Paravozz mini RTA (klon)

Paravozz mini RTA je novým genesis atomizérem. Je postaven na principu vzlínání,  což byl průkopnický počin v počátcích. Jako u většiny genesis atomizérů se nepoužívá klasická spirálka s vatou ale používá se mesh.


 

Paravozz mini RTA (klon) se dá použít jak mesh na ostro nebo mesh s opletem. Mesh je kovová tkanina, která je bohužel vodivá. Nelze tedy ihned použít. Je třeba provést nutné úpravy. Jedna z úprav je, že se použije keramický oplet a na ten se teprve namotá odporový drát, nebo se mesh nechá zoxidovat. I po proceduře oxidace je důležité dbát na to, aby atomizer nebyl ve zkratu. Hrozí zničení baterie (při použití na mechanických modech) či nefunkčnost systému na novějších modech (mod upozorní na zkrat a zastaví žhavení).
Paravozz mini RTA má poměrně velkou kotelnu ale tento neduh je vyvážen nutností použít širší ruličku meshe. V balení lze ale nalézt několik vložek pro zůžení otvoru pro mesh.
Kapacita 2ml je na genesis atomizer poměrně běžná. Plnění se provádí v základně, kde čeká na vyjmutí kovový špunt. Po jeho vyjmutí lze vzniklým otvorem naplnit e-liquid. Tento otvor je třeba špuntem znovu ucpat.

 

Tento DIY atomizér díky složitějšímu postupu sestavení doporučujeme především zkušennějším uživatelům!
 

Vlastnosti:

 

Obsah balení:

 

 

Vyrobeno v Číně.

https://www.e-liquid.eu/