Adams Vape - Příchuť Shake & Vape 4x12ml - Born to Vape 4pack

výrobce:Adam's Vape
katalogové číslo:AVA20
EAN:8594203720169
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:826 Kč

999 Kč

Adams Vape - Příchuť Shake & Vape 4x12ml - Born to Vape 4pack

Ultimátní a limitovaná tabáková krabička, která obsahuje všechny čtyři receptury z řady Born To Vape.


True Tobacco Series, vaperské příchutě na bázi skutečného tabáku, jsem měl v hlavě docela dlouho. Původně jsem chtěl udělat příchuť jednu, jako takovej malej experiment. Pak jsem si řekl, že by to byla škoda a vydal jsem tři. No a protože mě fakt překvapil megaúspěch celé série, přidal jsem ještě jednu bonusovou, která původně nebyla v plánu. A teď si tenhle komplet můžete dopřát celej za super cenu. 

PROČ TO MUSÍTE MÍT?

Krabička je fakt krásná. Je plechová, robustní, s profesionálním potiskem a lahvičkami uloženými v pěně tak,aby nehrkaly, nepoškodily se při převozu a po otevření na vás naleštěně pokukovaly. Prostě ideální vaperskej dárek. Po konzumaci obsahu vám samozřejmě krabka poslouží jako nádhernej úložnej prostor pro vaperský cajky nebo si v ní můžete nosit svačinu do práce. To už nechám na vás. 

LIMITKA

Krabiček mám omezený počet a až se vyprodají, budou pryč. A další hned tak nebudou, fakt mi dalo práci sehnat kvalitní kovové krabičky, vyřešit jejich potisk a celej ten cirkus okolo. Jo a hlavně, udělal jsem to pro vás celý za fakt strašně dobrý peníze.

Říkal jsem, že jich mám jen omezenej počet?

Postup přípravy e-liquidu Adam's Vape S&V:

 

Vlastnosti:

 

 

Výrobce: Adam's Vape (ČR)

https://www.e-liquid.eu/