Innokin CoolFire Z80 kit

výrobce:Innokin
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Na cestě
cena bez DPH:1 074 Kč

1 299 Kč

Innokin CoolFire Z80 kit 

Elegantní elektronická cigareta do věhlasného výrobce Innokin, pro milovníky klasického šlukování (MTL)


 

Innokin Coolfire Z80 Kit je pokročilá elektronická cigareta s množstvím funkcí a cleromizérem pro dvojí použití. Samotný grip je nádherně a luxusně zpracovaný z materálů jako jsou zinková slitina a nerezová ocel. Díky téměř dokonalému ergonomickému tvaru a velikosti 131.75 x 38.3 x 27.6 mm (včetně clearomizéru) se pohodlně drží v každé ruce.
Innokin Coolfire Z80 Kit je velice kompaktní, ale zároveň výkonná cigareta. A to díky slotu na beterii 18650 (není součástí balení). Díky této baterii lze využít výkon až do 80 W a díky ultrarychlé odezvě na tlačítko, která je 0,003 vteřiny, si dokonale vychutnat požitek z vapingu. Baterii lze nabíjet v externí nabíječce, ale Coolfire Z80 nabízí i velice rychlé nabíjení přes USB-C slot a to proudem až 1,7A.
Tělo módu dostalo i zcela novou elektroniku s technologií Tech (FØ), která poskytuje nejen klasické nastavení výkonu (W), ale lze si nastavit i frekvenci během žhavení (Hz).  Kromě známého wattového řežimu v rozsahu 6-80 W chipset nabízí i režim "Refresh", který je schopen prodloužit životnost žhavící hlavičky na maximum.

Součástí setu Innokin Coolfire Z80 je Zenith tank v druhé verzi. S ní si užijete nejen klasickou kvalitní nerezovou konstrukci se skleněným tělem, ale také jemnější a hladší potah než s předchozí verzí. Zcela bez problému si navíc užijete nejen potahy pusa>plíce (MTL), ale také potahy přímo do plic (DL). Svůj oblíbený styl potahování si snadno přizpůsobíte pomocí precizního nastavení přívodu vzduchu ve spodní části tanku. Naopak nahoře najdete praktický systém horního plnění. Horní částí tanku stačí pootočit a hravě tak doplníte až 5,5ml svého oblíbeného e-liquidu.
Innokin Zenith II je kompatibilní se Z sérií žhavících hlav, která je k dostání v široké škále odporů od těch nízkých pro DL vapování, až po vysoké pro příjemně utažené MTL potahování. V balení s tankem najdete dvě hlavy. Pro klasické šlukování pusa>plíce (MTL) je zde hlava s odporem 0,8 ohm, přímé vdechování do plic (DL) si pak užijete s hlavou 0,3 ohm. Hlavu vyměníte po odšroubování spodní základny a jednoduše ji do komory v tanku zasunete. Zenith II je skvělým univerzálním tankem, který si užijí mnozí vapeři.

 

Vlastnosti:

 

Obsah balení:

 

Výrobce: Innokin

https://www.e-liquid.eu/