Atomizer Alpha RTA (klon)

výrobce:
katalogové číslo:11582
EAN:11582
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:594 Kč

719 Kč

Atomizer Alpha RTA (klon)

Alpha RTA (klon) je DIY atomizér, který je určen na klasické šlukování stylem pusa>plíce (MTL). Nabízí decentní design, jednoduchou základnu, regulaci airflow i juiceflow a pohodlné plnění vrchem.


 

Alpha RTA (klon) je atomizér určený pro osazování vlastním žhavícím systémem (DIY). Primárně je určený především pro milovníky klasického šlukování (MTL). V horní části atomizéru se nachází náustek 510 a víčko na závit pro pohodlné plnění vrchem. Pod víčkem je tank z nerezové oceli a žlutého ultemu, který pojme až 2,8 ml e-liquidu.
Alpha RTA (klon) spadá do populárního segmentu zvonkových DIY atomizérů, který využívá i funkci plynulé regulace přistupu liquidu k vatě (JFC). Tato regulace se provádí lehkým pootočením ocelovou částí tanku. Díky této funkci se otevře, nebo uzavře přistup liquidu k vatě pro potřeby plnění.
Samotná základna Alphy RTA je dvoupostová se sloupky proti sobě. Je tedy nutné využít spirálky s nožičkami proti sobě. Uložení vaty už je jen otázka chvilky a trošky cviku.
Ve spodní části atomizéru se nalézá regulační kroužek přístupu vzduchu (AFC), který odkrývá hned tři velikosti otvorů. Můžete se tedy svobodně zvolit, který odpor vzduchu vám vyhovuje nejvíce.

 

Vlastnosti:

 

Obsah balení:

 

 

Vyrobeno v Číně.

https://www.e-liquid.eu/