Aspire Nautilus GT Anniversary Edition - 4,2ml

výrobce:Aspire
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:619 Kč

749 Kč

Aspire Nautilus GT Anniversary Edition - 4,2ml 

Aspire představuje speciální výroční edici Anniversary Edition slavného clearomizéru Nautilus GT.


 

Populární clearomizér Aspire Nautilus GT se představuje ve speciální výroční edici Anniversary Edition. Přináší v základu několik nových prvků pro ještě plnohodnotnější zážitek z klasického šlukování. Nově nabídne speciální PSU tělo s velkým objemem 4,2 ml, které zároveň esteticky zkrášlí celý atomizér. Nově najdete u clearomizéru také podlouhlý kovový náustek pro optimální chuťový projev. Anniversary Edition je k dostání ve dvou stylových barvách, Black Titanium a Silver Titanium.

Dva světoví lídři na poli vapingu spojili své síly a připravili si pro vás nový atomizér ze série Nautilus. Jedná se o model Aspire Nautilus GT Tank. Představuje se tak luxusní atomizér s kovovým zpracováním, za jehož designem stojí výrobce Smokerstore, který se nechal inspirovat designem u série Taifun a o výrobu se potom postaral výrobce Aspire. Těšit se můžete na vynikající podání chuti a snadnou obsluhu díky podpoře žhavících hlav ze série Aspire Nautilus BVC. V základním balení najdete hlavu s odporem 0,7 ohm a 1,6 ohm pro rozdílnou produkci páry.

V jádru najdete základnu, do které pohodlně vsadíte žhavící tělísko. Na této základně najdete také systém airflow, jež tvoří celá řada menších otvorů s různými průměry. Díky tomu si budete moci přizpůsobit potah svým představám. Systém airflow je navržen pro zisk maximálně kvalitní chuti a co nejlepšího odvodu přebytečného tepla z tanku. Objem samotného tanku činí 4,2 ml a zároveň nabídne pohodlné bajonetové vrchní plnění. Atomizér Aspire Nautilus GT Anniversary Edition vás během chvilky přesvědčí o tom, že je opravdovým králem.

 

Parametry:

 

Obsah Balení:

 

Výrobce: Aspire

 

https://www.e-liquid.eu/