Adams Vape - Příchuť Shake & Vape 12ml - Blood Orange

výrobce:Adam's Vape
katalogové číslo:AVA11
EAN:8594203720015
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:164 Kč

199 Kč

Adams Vape - Příchuť Shake & Vape 12ml - Blood Orange

Co může být lepšího na teplé dny, než lahodná kombinace červeného pomeranče, zjemněná šťavnatou mandarinkou, jemnou broskví a nakyslou višní? Navíc osvěžená lehkou porcí ledu? Asi nic :)


 

Vůně je jemnější než byste čekali, ta pravá pomerančová exploze přijde až po prvním potažení. Deset deka červených pomerančů, trošku mandarinek na doplnění citrusové komplexnosti, zlomek broskví pro kulatou ovocnost a třesně, které výslednou chuť prosladí. Celé dílo pak dokončí jemná coolada, která tomu dodá říz a fresh.
Ale ten popis vlastně nemusíte číst. Stačí vám tahle čtyři slova: čerstvě vymačkaná pomerančová šťáva. A k té není co dodat.

Doporučená doba zrání 5 dní.

 

Vlastnosti:

Adam's vape je série nových a lahodných příchutí typu shake & vape, za jejichž výrobou stojí tým českých vaperů se stejným jménem. Ti se postarali o přípravu unikátních chuťových kombinací, jež potěší jak milovníky ovoce, tak také dezertů. V kolekci najdete skutečně vynikající směsi vhodné pro každodenní vapování. Příchutě Adam's vape jsou vyráběny čistě na území České republiky a prochází všemi potřebnými kontrolami pro uvedení na mezinárodní trh. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších surovin na trhu a prochází celou řadou testů. Jedná se o příchutě typu shake & vape, můžete je tedy vapovat ihned po dolití báze bez potřeby dalšího zrání. Výrobce potom doporučuje nechat namíchané příchutě 5 - 7 dní odležet pro zvýraznění chuti všech použitých surovin. Příchutě Adam's vape jsou dodávány ve velkých 60 ml Chubby Gorilla lahvičkách s 12 ml příchutě.

Postup přípravy e-liquidu Adam's Vape S&V:

Výrobce: Adam's Vape s.r.o.

https://www.e-liquid.eu/