Catch´a Bana - Shake & Vape 10 ml - Falkor's Tears

výrobce:Imperia Bios´
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:156 Kč

189 Kč

Catch´a Bana - Shake & Vape 10 ml - Falkor's Tears

Jak již samotný název napovídá, tak se jedná o recept velice známého človíčka ve vaperských kruzích, jménem Boris Falkor. Zda při přípravě této receptury ronil slzy, se již asi dnes nedozvíme, ale každopádně se mu velice povedla. Ačkoliv jsou "Falkorovy slzy" v podstatě jednoduchou recepturou, tak zde platí více, než kdy jindy to staré otřepané rčení, že v jednoduchosti je síla. Konkrétně se můžete těšit na příjemně nasládlou kombinaci zahradních jahod proložených lusky francouzské vanilky a zalité lahodným smetanovým krémem.

Vysoká kvalita surovin je zaručena důkladným testováním, které splňuje přísné Francouzské standardy AFNOR. Míchání příchutí Catch´a Bana pomocí přesných bezúkapových dávkovačů probíhá v čistém prostředí při dodržení předem daných postupů a hygienických podmínek. Každá namíchaná příchuť má svůj bezpečnostní list, který si můžete vyžádat k nahlédnutí.

V rámci Catch´a Bana shopu je ke každé příchuti možnost zakoupit potřebné množství báze a boosterů pro namíchání plnohodnotného liquidu. 

Objednáním získáte namíchaný Shake & Vape z našeho Vape Baru Catch´a Bana.

Vlastnosti:

Obsah příchutě:

Výrobce: Imperia Bio´s s.r.o.

https://www.e-liquid.eu/