Joyetech EVIO-C Pod 800mAh

výrobce:Joyetech
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Na cestě
cena bez DPH:412 Kč

499 Kč

Joyetech EVIO-C Pod 800mAh

Joyetech, jako přední výrobce elektronických cigaret, si pro nás připravil novinku ve formě populárního Pod systému. EVIO-C je připraven potěšit příznivce klasického šlukování (MTL), tak i milovníky přímého vdechováni do plic (DL).


 

Joyetech EVIO-C Pod je ultimátní elektronická cigareta s POD systémem a bezprecedentním tělem z austenitické nerezové oceli *. Vestavěná baterie o kapacitě 800mAh disponuje LED indikátorem stavu nabití a USB-C portem pro rychlé nabíjení za pouhých 30min. Cartridge (POD) s pohodlným bočním plněním o objemu 2ml obsahuje vyměnitelné atomizery EN Mesh o odporu 0,8ohm (plně kompatibilní se žhavícími hlavami Uwell Caliburn G). Přívod vzduchu se nachází na boku těla baterie a dle Vašeho požadavku si můžete zvoli mezi DL a MTL stylem vapování - závisí na způsobu vložení cartridge.

 

Parametry:

 

Obsah balení:

 

*Austenitická nerezová ocel se vyskytuje nejčastěji z celého „rodokmenu” nerezových ocelí. Obvykle obsahuje alespoň 18 % chromu, minimum uhlíku a také nikl – právě kvůli ceně niklu jsou austenitické oceli dražší oproti feritickým.

Tento typ oceli nelze vytvrdit teplem a je obvykle nemagnetický. Okrajových magnetických vlastností lze docílit zchlazením (které také zvyšuje pevnost). Austenitická ocel je extrémně odolná proti korozi a její snadné čištění jí předurčuje širokou škálu využití v domácnostech a v místech, kde je třeba důsledně dbát na hygienu.

Pro průmyslová užití se austenitická ocel velmi dobře tvaruje i svařuje a navíc lze využít vynikajících vlastností ve velkém spektru provozních teplot.

 

Výrobce: Joyetech

https://www.e-liquid.eu/