ZQ Essent Mod (čip Evolv DNA 75C)

výrobce:ZQ Vapor
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:2 760 Kč

3 339 Kč

ZQ Essent Mod (čip Evolv DNA 75C)

Luxusní elektronický mód pro opravdové vapingové nadšence, který kombinuje ušlechtilé materiály a špičkovou elektroniku Evolv DNA 75C. 


Populární výrobce ZQ, nám přináší svou vizi toho, jak má vypadat kvalitní bateriový mód. Na vývoji tohoto krásného kousku spolupracovali věhlasní a světoznámí vape youtubeři  Steamshots a Smartin. Díky této spolupráci získal Essent Mod svůj nezaměnitelný a praktický design, který potěší oko nejednoho vapingového labužníka. Essent Mod získal do vínku jen to nejlepší dílenské zpracování lehkého, odolného hliníku a DLC (diamond like carbon). Díky těmto ušlechtilým materiálům a dokonalému výrobnímu procesu, získal Essent Mod jak lehkost a odolnost, tak i perfektní ergonomii. Díky jeho tvaru krásně sedne do každé ruky.
Luxusní materiály ale nejsou jedinou doménou tohoto zařízení. Srdcem Essent Modu je elektronika DNA 75C od EVOLV. Tento chipset, který bývá považován za jeden z nejlepších chipsetů, díky svému dokonalému power managementu a špičkovému TC (temperature control), tepe pod přehledným 0,96 palcovým barevným displejem. Samozřejmostí je možnost detailního nastavení v softwéru EScribe, ve kterém lze v realném čase sledovat výkonové křivky, různá detailní nastavení a přesnou práci chipsetu.
Essent Mod pohání baterie 21700, nebo 18650 s redukcí (baterie nejsou součásní balení)

ZQ Essent Mod je přesně ten typ zařízení, který chce vidět pod vánočním stromečkem každý zkušený vaper. 

 

Parametry:

 

Obsah balení:

 

Výrobce: ZQ

https://www.e-liquid.eu/