ZQ Xtal POD

výrobce:ZQ Vapor
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:495 Kč

599 Kč

ZQ Xtal POD 

ZQ Xtal POD je jednoduchá a praktická elektronická cigareta, kterou ocení nejen nováčci, ale i zkušení vapeři. Díky své dokonalé chuti a snadnému ovládání, se lehko stane každodenním společníkem.


Ačkoliv je ZQ Xtal POD jednoduché zařízení, tak svou hlavní  funkci plní bravurně. Tato funkce je samozřejmě snaha o co nejhladší a nejméně komplikovaný přechod z klasických tabákových cigaret, směrem k chutnějšímu vapingu. ZQ Xtal disponuje bateríí o kapacitě 520mAh, která je dostačující na většinu dne pro drtivou většinu kuřáků. V horní části zařízení se nachází cartridge, která pojme až 1,8 ml liquidu a obsahuje žhavící hlavu Aspire BVC 1,2 ohmu. Tyto cartridge lze dolévat vaším oblíbeným liquidem a samozřejmostí je velice prokreslená a výrazně chutná pára.
ZQ Xtal POD funguje na principu podlatkového spínání (netřeba tisknout tlačítko), ale pokud cítíte potřebu žhavit tlačítkem, tak i tuto možnost Xtal nabídne. 
ZQ Xtal POD se snadno stane platným pomocníkem začínajícím vaperů, ale svým podáním chuti jistě chytne za srdce i ostřílené zkušené vapery.

 

Parametry:

 

Obsah balení:

 

Výrobce: ZQ Vapor

https://www.e-liquid.eu/