Lost Vape Grus mod 100W

výrobce:Lost Vape
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:826 Kč

999 Kč

Lost Vape Grus mod 100W 

Věhlasný výrobce Lost Vape se vrací ve velkém stylu a představuje nám svou novou vlajkovou loď ve formě luxusního elektronického módu Grus 100 W.


 

 Lost Vape Grus mod 100W je velice luxusní kousek, který nesmí chybět ve sbírce u každého milovníka této trabiční značky. Grus vyniká především svým dokonale egronomickým tělem, které poskytuje pevný, ale zároveň pohodlný úchop. Díky použitým materiálům, jako je kvalitní zinková slitina a různobarevné boční panely, je Lost Vape Grus 100W zároveň velice odolný. Dominantou tohoto módu, je horní základna, která samozřejmě nabízí odpružený 510 závit, ale hlavní výhodou je její velikost. Díky této velké základně není problém osadit Gruse i atomizérem, který dosahuje průměru až 30 mm. 
Lost Vape Grus 100W obsahuje zbrusu nový chipset, který zaručuje stabilní výkon ve všech svých režimech. Využít můžete jak klasický watový režim, tak i řezimy teplotní kontroly na všechny dostupné materiály, jako je nikl, titan a nerezová ocel. Velký display nabízí i širokou škálu nastavení. Mimojiné je možnost přispůsobit si barvu displaye dle svých představ a preferencí.
Mód je poháněn jednou bateríí 20700, 21700 a při použití redukce, kterou naleznete v balení, lze použít i baterii 18650 (nejsou součástí balení). Grus 100W poskytuje i vysokorychlostní nabíjení pomocí USB-C slotu, který je dnes již naprostým standardem u těchto luxusnějších zařízeních.

 

Parametry:

 

Obsah balení:

 

Výrobce: Lost Vape

https://www.e-liquid.eu/