Voopoo Drag MAX pod TC kit 177W

výrobce:Voopoo
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:1 404 Kč

1 699 Kč

Voopoo Drag MAX pod TC kit 177W

Kvalitně zpracovaný, elegantní a výkonný set,  který poskytne jak dokonalou chuť, tak mimořádnou výdrž díky dvojici baterií 18650.


 

Zatím posledním přírustkem do rodiny vape zařízení od výrobce Voopoo, je Drag MAX pod TC Kit 177W. Jak již samotný název napovídá, tak se jedná o velice výkonné zařízení, které je schopno vyvynout výkon až 177 W. Tento výkon se ukrývá ve dvojici baterií 18650 (nejsou součástí balení) a je krocen nejnověším chipsetem GENE.FAN 2.0. Tento čip je obsluhován barevným OLED displayem o průměru 1,08", na kterém nalezete veškeré údaje a nastavení pro bezproblémový chod módu. Samotné tělo módu je i přes větší rozměry, skvěle padnoucí do ruky díky kvalitě zpracování. Je vyroben z kombinace kůže a kvalitní zinkové slitiny.
O chutnou páru se zde stará dvojice žhavících hlav (PnP-VM5 - 0,2ohm a PnP-VM6 - 0,15ohm), které jsou primárně určeny na přímé vdechování do plic (DL). Pro milovníky klasického šlukování (MTL), je zde možnost dokoupit MTL cartridgi a MTL žhavící hlavu, které jsou s plně kompaktibilní díky magnetickému spojení mezi módem a cartridgí. Pro pokročilé vapery je možno osadit cartridgi i DIY žhavící hlavičkou.

 

Parametry:

 

Obsah balení:

 

Výrobce: VooPoo

https://www.e-liquid.eu/