Vaporesso Target mini II mod 50W 2000mAh

výrobce:Vaporesso
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:313 Kč

379 Kč

Vaporesso Target mini II mod 50W 2000mAh

Populární, kompaktní a miniaturní mód Vaporesso Target mini, se vrací na náš trh ve své druhé verzi a s mnohem krásnější cenovkou.


 

 Výrobce Vaporesso, jakožto jeden z předních výrobců elektronických módů, vraci na trh svůj minimalistický Target mini 2. Těšit se můžete na extrémě kompaktní tělo, které skvěle padne do každé ruky, miniaturní velikost, kterou jistě ocení všichni milovníci menších módů, ale především na nečekaně velkou integrovanou baterii, která dosáhla velikosti 2000mAh. Díky této kapacitě nebude problém vydržet bez nabíjení i celý den. 
Srdce těla módu tvoří elektronický chipset  OMNI Board 4.2. Tento čip dosahuje výkonu krásných 50 W a nachází se pod dostatečně velkým displayem, na kterém lze najít všechny dostupné informace o chodu. Zároveň poskytuje veškeré prvky pro bezpečný provoz zařízení. Dále čip nabízí, včetně watového (high, normal, soft), všechny dostupné režimy žhavení. Samozřejmostí jsou teplotní kontroly na nerezové, titanové a niklové spirálky. Využít můžete i nastavení křivky žhavení a manuální nastavení teplotního koeficientu odporu (TCR).
Na horní straně těla Targetu mini se nachází 510 závit s odpruženým kontaktem, na který lze našroubovat široku škálu jak DIY atomizérů, tak atomizérů na žhavící hlavičky.

 

Parametry:

 

Obsah balení:

 

Výrobce: Vaporesso

https://www.e-liquid.eu/