VooPoo Argus GT kit, barva Vintage Grey

výrobce:Voopoo
katalogové číslo:62499
EAN:6941291508230
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:1 074 Kč

1 299 Kč

VooPoo Argus GT kit

Výrobce VooPoo přichází s další bombou. Tentokrát je to cloud chasingová bestie, která nepostrádá cool design, moderní výdobytky dnešní doby, ani pořádnou zásobárnu energie.


Nová řada elektronické cigarety od Voopoo, je Argus GT kit, který kombinuje prvky praktického designu, luxusních materiálů, vysokého výkonu a chutné páry. Dokonale zpracované ergonomické tělo vyrobené ze zinkové slitiny pokrývá z poloviny luxusně zpracovaná kůže. Na přední straně naleznete dostatěcně velký OLED display, na kterém se zobrazují všechny důležité informace o chodu módu. Pod displayem se ukrývá elektronika GENE.TT, který nabízí všechny dostupné režimy. SMART režimem počínaje a TC řežimem konče.
Argus GT je poháněn dvojicí baterií 18650 (doporučujeme baterie alespon 20A). Díky nim dokáže mód vyvynout výkon až 160W. Baterie lze nabíjet i přímo v módu a to přes rychlý USB-C port.
Balení samozřejmě obsahuje i revoluční atomizér VooPoo PnP Pod Tank, jež kombinuje výhody atomizérů se závitem 510 a cartridgí z tradičních e-cigaret. Vrchní část s cartridgí se dá kdykoliv odejmout a použít do e-cigaret VooPoo Drag S a Drag X. Atomizér je kompatibilní se žhavícími hlavami ze série VooPoo PnP, z nichž dvě najdete rovnou v základním balení. Jedna o odporu 0,2 ohm a druhou o odporu 0,15 ohm. Obě tyto hlavy jsou určeny pro přímé vdechování do plic. Z toho vyplývá, že si je užijí především milovníci husté a chutné páry.

 

Parametry:

 

Obsah balení:

 

Výrobce: VooPoo

https://www.e-liquid.eu/