Infamous Liquonic - Příchuť 10ml - Nutty Cocoa Custard

výrobce:Infamous liquids
katalogové číslo:IFL06
EAN:3851010700407
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:107 Kč

129 Kč

Infamous Liquonic - Příchuť 10ml - Nutty Cocoa Custard

Dokonale vyšlehaný pudinkový krém, který je doslova zasypaný drcenými lískovými oříšky a pořádnou porcí kvalitního kakaa.


Příchutě Infamous jsou dílem chorvatských chuťových znalců a tak si i za poměrně krátkou dobu svého působení získaly značnou oblibu ve vaperských komunitách napříč státy. Tyto aromata se nesnaží za každou cenu předhánět v co největší překombinovanosti, hlavní jejich doménou je proto originalita současně s kvalitou a autentickou chutí. Právě na základě těchto zkušeností jsme tak museli zajistit tyto kultovní příchutě i pro vybrané chuťové buňky českých vaperů.

Série Liquonic je novinkou portfolia, která však není tentokrát v podání shake&vape, jak jsme u společnosti Infamous zvyklí. Nabízí se totiž přímo jako koncentrovaná příchuť k vlastnímu míchání. Ani zde však nebylo ubráno na vysokých standardech, proto je každá z příchutí pečlivě vyvážena, ať už se jedná o ovocný mix, vytříbenou tabákovou směs a nebo lahodný dezert.

Nové příchutě řady Infamous Liquonic přichází v klasickém balení příchutě v láhvičce o objemu 10ml. Jednoduše příchuť přelejte do větší lahvičkypřidejte bázi případné nikotinový booster, protřepejte a rázem máte zásobu skvělého e-liquidu!

 

Specifikace:

 

Výrobce: Infamous. Chorvatsko 

https://www.e-liquid.eu/