GeekVape Aegis Squonker 100W TC MOD

výrobce:GeekVape
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Na cestě
cena bez DPH:1 156 Kč

1 399 Kč

GeekVape Aegis Squonker 100W TC MOD

Odolný elektronický mód pro všechny příznivce squonkování. Aegis Squonker je jeden z novějších modelů tohoto velice oblíbeného výrobce, který se zaměřuje především na zařízení u kterých se klade důraz na odolnost a vodotěsnost.


Aegis Squonker je 100W box mód, který je napájený jedinou baterií 18650 a používá nejaktuálnější čip AS-100, který nabízí stabilnější výstup energie. Čip AS-100 umí veškeré vymoženosti, na které jen pomyslíte. Od režimu VW, přes VV, TC-SS,Ti, Ni až pře režim Baypass.
Samozřejmostí, jak jsme již u této značky zvyklí, je vynikající odolnost vůči pádům, či vodě. Pogumované tělo módu zaručuje naprosto dokonalou ochranu proti nárazu i dešti. Je tak velice vhodný pro různé outdoorové aktivity, nebo jako "pracovní zařízení", kde se hledí hlavně na perkektní funkčnost za zhoršených pracovních podmínek.
Obrovskou výhodou toto sqounkeru je také plnění. Již nemusíte vyndavat lahvičku jen proto, aby jste jí naplnili. Stačí jen otevřít dvířka na horní části a lahvičku naplnit přes plnící ventil. Odpadá tedy starost, kterak bez problémů vložit plnou lahvičku zpět do těla módu.

Parametry:

 

 

Obsah balení:

 

GeekVape Aegis Squonk Kit je revoluční zařízení 2v1. Výrobce GeekVape model navrhl tak, aby bylo možné jeho zadní squonk část jednoduše odšroubovat a nahradit ji tradičními zády těla modu. Jedná se o modulární elektronický grip, který tak budete moci používat jako squonk mod, nebo jako tradiční elektronický grip na způsob modelu Aegis Solo. Tato standardní zadní část těla modu není součástí základního balení a je nutné dokoupit ji ke squonk modu samostatně.

Výrobce: GeekVape

https://www.e-liquid.eu/