Taifun GX 4ml (klon) - ocelový

výrobce:
katalogové číslo:11529
EAN:11529
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:685 Kč

829 Kč

Taifun GX 4ml (klon) - ocelový

Stylový a luxusně zpracovaný atomizér RDTA na jednu spirálku, určený nejen k přímému vdechování do plic (DL).


Tento produkt není vhodný pro začátečníky


Taifun GX 4ml (klon) představuje dalšího zástupce RDTA atomizérů tzv. topcoilerů. U tohoto typu systému, se tank na liquid nachází ve spodní části atomizéru a ke žhavícímu systému, který je v horní části, je přiváděn ocelovými lanky. Po těchto lankách liquid vzlíná směrem nahoru do kotelny, kde se vsává do vaty a ta následně zásobuje žhavící spirálku. Lanka můžete vyměnit za ruličky meshe, který nadete v balení. Je to velice důmysný a skvěle funční systém.

Samotná základna Taifunu GX je velice jednoduchá pro osazení žhavícího systému. Deck obsahuje 4 šroubky, které slouží k uchycení samotné spirálky. Výhoda čtyřech šroubků spočívá v tom, že není nutné počítat s tím, aby spirálka byla vinuta správným směrem, nebo spirálku otáčet nožičkami vzhůru. Jednoduše se spirálka uchytí pod šroubky na té správné straně. 

Na první pohled výrazné žebrování na kapuci atomizéru neslouží jen jako módní doplněk, ale má na starosti odvod tepla, které vzniká žhavením. Díky tomuto designu se Taifun GX zbytečně nadměrně nezahřívá. Jednoduchý, ale příjemný driptip má ve svém středu izolaci, která se opět stará o odvod tepla z náůstku. Zároveň je dostatečně široký, aby byl zaručen řádný potah přímo do plic.


Vlastnosti:

Obsah balení:

Vyrobeno v číně

https://www.e-liquid.eu/