Ambition Mods x Sunbox Easy Side 60W TC

výrobce:
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:1 321 Kč

1 599 Kč

Ambition Mods x Sunbox Easy Side 60W TC

 


Máte už dost běžných módů, kde je atomizér osazován z vrchu a tak výsledná sestava zabírá více prostoru a současně je náchylnější k poškození při případném pádu? Potom byste rozhodně neměli přehlédnout novinku, vzešlou ze spolupráce výrobců Ambition Mods a Sunbox.

Easy je elektronický regulovatelný mód, jehož tělo je minimalisticky zpracováno z nerezové oceli 316 a POM do tvaru připomínajícího písmeno L. V jeho vyšší části se nachází slot pro jednu baterii typu 18650, nižší část je vybavena kvalitním čipem, panelem se třemi tlačítky a odpruženým závitem typu 510 a místem pro atomizér do průměru až 24mm.

Díky zvolenému čipsetu v zařízení je energetické využití baterie 91%, což významně šetří jak její životnost, tak i délku použití na jedno nabití. Současně ale čip umožňuje i snadné přepínání mezi režimem výkonu a režimy teploty pro nikl, titan i nerezovou ocel a jejich další přizpůsobování na míru vašim potřebám. Nad všemi hodnotami včetně stavu baterie poskytuje přehled diskrétní 0,91" OLED displej, umístěný v podstavě zařízení. Nechybí ani všechny nejčastější ochranné prvky pro bezpečné použítí s oznámením prostřednictvím displeje.

Jediným jeho nedostatkem je absence portu pro dobíjení přes kabel, což je však vzhledem k orientaci na minimalismus logickým krokem. Je poroto potřeba počítat s dobíjením v externí nabíječce.

Vlastnosti:

Obsah balení:

Výrobce: Ambition Mods

https://www.e-liquid.eu/