Příchuť Momo S&V 20ml - Tropi Cool (Tropický mix)

výrobce:
katalogové číslo:MM006
EAN:5060708510985
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:206 Kč

249 Kč

Příchuť Momo S&V 20ml - Tropi Cool (Tropický mix)

Vynikající spojení tropických a exotických chutí. Naleznete tam krémové mango, šťavnatý ananas, svěží pomeranč a lehce nakyslý citrón. Všechno v dokonalém souznění, pro nezapomenutelný zážitek z vapingu.


 

Výrobce příchutí MoMo se ve své nové řadě zaměřil zejména na milovníky ovoce a sladkých ovocných dezertů. Najdete zde rozsáhlou nabídku příchutí od osvěžujících citrusových aromat až po tradiční jahody se smetanou. Příchutě MoMo S&V pochází z Velké Británie. Pro výrobu byly použity ty nejkvalitnější dostupné suroviny pro zachování maximálního chuťového zážitku. Jedná se o příchutě typu shake & vape, které je možné vapovat po namíchání s bází ihned, bez potřeby dalšího zrání. Všechny příchutě ze série MoMo prochází všemi potřebnými výstupními kontrolami pro uvedení na trh. Jsou dodávány ve velké lahvičce s objemem 60 ml, ve které se nachází přesně navržený poměr příchutě. Objem příchutě v lahvičce činí 20ml

 

Postup přípravy e-liquidu MoMo S&V: Do 60 ml lahvičky s 20 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Příchutě skvěle chutnají s bázemi s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Pro zvýraznění chuti můžete nechat hotový e-liquid 5 - 7 dní odležet.

https://www.e-liquid.eu/