Ehpro Armor COD Semi-Mech mod

výrobce:Ehpro
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:908 Kč

1 099 Kč

Ehpro Armor COD  Semi-Mech mod

Trubkový mód na baterie 18650/20700/21700, který se chová jako mechanika, ale obsahuje veškeré ochrany pro bezpečný vaping.


 

Ehpro Armor COD je zařízení, které kombinuje jednoduchost mechanického módu, bezpečnost elektonického, ale především dokonalý, ucelený a jednoduchý design. Krásné tělo módu obasuhe jednoduchou elektroniku, která ho chrání před zkratem, podbití baterie a příliš nízkým odporem spirálky. 
Ehpro Armor COD je kompaktibilní s celou škálou bateríí. Bezpečně lze použít baterie typu 21700, 20700 a díky přiloženému adaptéru i baterii 18650. Baterie se do těla módu vkládají odšroubováním spodního víčka.
Jednoduchý display, který skýtá informace o stavu nabití baterie, se ukrývá v tlačítku, které se při jeho stisku rozsvítí. Grafická signalizace stavu nabití baterie, se zobrazuje ve čtyřech krocích. >4.05V, 4.05-3.9V, 3.9-3.5V a 3.5-3.25V. Pokud napětí klesne pod 3.25V, tak tlačítko zabliká a mód se vypne, aby nedošlo k poškození baterie.
Tělo módu skvěle padne do ruky díky svým kompaktním rozměrům a průměru 26 mm. Díky tomuto rozměru, lze našroubovat i atomizer přesahující průměr 25 mm bez obav z toho, že by koukal přes hranu módu.

Absence regulace výkonu nemá negativní vliv na výkon clearomizérů s originálními (továrními) žhavícími hlavami. Výrobce s tímto počítá a odpor žhavících hlav je nastaven právě pro využití s e-cigaretou bez regulace výkonu. Netýká se pouze hlav, určených k použití s regulací teploty (TC). V případě použití atomizérů DIY, kde si sami osazujete žhavící spirálky, je nutné brát v potaz vstupní napětí a dle něj zvolit patřičný odpor pro vámi požadovaný výkon.

Specifikace:

https://www.e-liquid.eu/