Vaporesso XTRA Pod kit 900mAh

výrobce:Vaporesso
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:495 Kč

599 Kč

Vaporesso XTRA Pod kit 900mAh

Vaporesso Xtra je kapesní, ale výkonný pod systém, který se snadno používá, je mimořádně pohodlný na držení a dodává vynikající chuť a páru. Nejen skvěle vypadá, díky své atraktivní paletě stylů a barev, ale také pohodně padne do dlaně pomocí vynikající textury postranního panelu navrženého tak, aby seděl pod prsty.

Díky plnitelným cartridgím Xtra Unipod je doplnění vašeho oblíbeného liquidu snadné pomocí bezproblémového systému bočního plnění. Zatímco vylepšená vata ve žhavící hlavě poskytuje dokonale hladkou páru. 

Cartridge Unipod přicházejí ve dvou provedeních. Jedna s odporem 1,2 ohm pro styl pusa-plíce (MTL) a druhou s odporem 0,8 ohm pro ty, kteří chtějí výkonnější potah, stylem pusa-plíce (MTL) a zároveň oželí, s tím spjaté, rychlejší vybíjení baterie. Obě verze cartridgí jsou zkrátka určeny pro klasické šlukování.

0,8 ohm meshová cartridge je vhodná pro liquidy s vyšším poměrem VG, zatímco 1,2 ohmová cartridge, je vhodná na liquidy v poměru 50/50 a samozřejmě i pro nikotinové soli.

Integrovaná baterie 900 mAh, by měla běžnému kuřákovi pohodlně vydržet na celý den. V případě nutnosti, lze použít rychlý micro USB port a vapovat i během nabíjení.

Xtra je ideální společník pro všechny, kteří hledají praktický, malý, ale zároveň výkonný Pod systém.

Vlastnosti:

Obsah balení:

Výrobce: Vaporesso

https://www.e-liquid.eu/