Dinner Lady - Tobacco - Příchuť Shake & Vape 20ml - Café Tobacco

výrobce:Dinner Lady
katalogové číslo:DL17
EAN:5059362051040
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:206 Kč

249 Kč

Dinner Lady - Tobacco - Příchuť Shake & Vape 20ml - Café Tobacco

Kvalitní káva a kvalitní tabáček prostě k sobě patří jako tělo a duše. Vychutnejte si dokonalé spojení těchto dvou životodárných složek a Váš den bude hned lepší.

Společnost Dinner Lady, která sídlí ve Velké Británii, se pyšní vysokou kvalitou svých e-liquidů a přísným důrazem na současné trendy, vysokou jakost svých výrobků a požadavky zákazníků. Od ostatních výrobců se liší intenzivním průzkumem trhu a tvorba dokonalé chutě, která je pro ně  samozřejmostí a standardem. Dinner Lady má za cíl absolutní spokojenost svých spotřebitelů, a na své cestě za jejich požitkem nehodlá přistupovat na žádné kompromisy. Nově se můžete také těšit na prémiové příchutě Dinner Lady.

Postup přípravy e-liquidu Dinner Lady: Do 60 ml lahvičky s 20 ml příchutě dolijte bázi dle vlastního výběru. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému Shake & Vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG.

Vlastnosti:

Obsah balení:

Jedná se o vysoce koncentrované příchuti, ne o hotové liquidy. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Výrobce: Dinner Lady

https://www.e-liquid.eu/