Atomizer Vapor Giant V6 M RTA 25mm 7,5ml

výrobce:Vapor Giant
katalogové číslo:11503
EAN:11503
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:2 479 Kč

2 999 Kč

Atomizer Vapor Giant V6 S Mini RTA 23mm 5,5ml


Tento produkt není vhodný pro začátečníky


Legendární Vapor Giant přichází s větší verzí luxisního RTA atomizéru V6M se špičkovým zpracováním, plně regulovatelným přívodem vzduchu a neuvěřitelným podáním chutě e-liquidu! Novinka přináší skvělo kapacitu 7,5ml, vrchní plnění a plně stavitelný přívod vzduchu ke spirálce. Průměr 25mm skvěle vynikne na většině moderních BOX MODů a regulovatelný 510 centerpin umožňuje použití i v kombinaci s hybridními mechanikami.
Vapor Giant V6 M RTA ve stříbrném provedení přináší 3D přívod vzduchu k single coil základně obsahuje celkem 9 otvorů, z nichž 6 můžete pomocí šroubků, které najdete v balení zaslepit a individualizovat tak projev atomizéru přesně podle svých představ. Samotná základna představuje evoluci té z modelů Vapor Giant V5 a pojme i mohutné clapton buildy a podobné. Inovovalo se i v případě kanálků pro vatu, které jsou nyní uživatelsky přívětivější a atomizér nemá tendenci k protékání ani začínajícím vaperům. Kotelna a juiceflow se nově neprotáčí dokola, ale disponuje dorazem.


Vrchní část Vapor Giant V6M nově umožňuje nastavit si logo výrobce na přední stranu MODu, což předchozí modely neumožňovaly a řada uživatelů si na tento fakt stěžovala. V balení naleznete také ultemové tělo, které kompletně změní vzhled tanku a nemusí se již dokupovat samostatně. Z Ultemu je vyroben také náustek typu 510, který je kulatý a díky svému tvaru skvěle sedí při vapování.
Vapor Giant V6M je atomizér určený výhradně pro DL (Direct to Lung) styl vapingu. Při použití vhodné spirálky a správnému osazení vatou zaručí skvělou a konzistentní chuť při každém potahu. Pokud preferujete utaženější potahy, doporučujeme zaslepit přívody vzduchu ke spirálce.

Konstrukce Vapor Giant V6M skvěle chrání skleněné tělo proti nechtěnému rozbití a umožňuje neustálou kontrolu nad zbývající zásobou e-liquidu. Poprvé v historii atomizérů Vapor Giant naleznete ve verzi V6 dětskou pojistku, která vyžaduje zatlačení na topcap před otevřením. Zároveň tím zavřete přívod e-liquidu, takže zamezí i nechtěnému protečení při plnění.
Vapor Giant V6M představuje skutečně prémiový RTA atomizér se špičkovým dílenským zpracováním, který vás bude až neskutečně bavit a díky široké možnosti customizace projevu jej budete s radostí objevovat.

Není určeno pro náplně s nikotinem.

Vlastnosti:

  • Délka: 52mm
  • Průměr: 25mm
  • Objem: 7,5ml
  • Váha: 89,70g
  • Materiál: nerezová ocel 316l
  • Závit: 510

Obsah balení:

  • 1x Vapor Giant V6 M Tank
  • 1x PC tělo
  • 1x sada těsnění a nářadí

Výrobce: Vapor Giant

https://www.e-liquid.eu/