Joyetech Atopack Magic 1300mAh (POD)

výrobce:Joyetech
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:495 Kč

599 Kč

Joyetech Atopack Magic 1300mAh (POD)

Nový vynikající POD systém s dlouhou životností cartridge a dalšími skvělými prvky představuje výrobce Joyetech. Model Joyetech Atopack Magic Kit láká na krásné, prémiové zpracování, velkou kapacitu integrované baterie a celou řadu vychytávek, jež usnadní vaše každodenní používání. Jedná se o e-cigaretu vhodnou ke klasickému šlukování (MTL), ocení ji jak začátečníci, tak také pokročilí. Její rozměry činí 101 x 38 x 18 mm a díky ergonomické zaoblené konstrukci skvěle padne do každé ruky. Kovové tělo navíc působí robustně a pohodlně se drží i při celodenním vapování. V přední části se nachází prakticky umístěné spínací tlačítko pro zapínání a vypínání, ale také pro vapování a změnu barvy podsvícení. E-cigaretu také snadno schováte do kapsy, nebo třeba do cestovního zavazadla.
V těle se ukrývá překvapivě velká kapacita integrované baterie. Ta činí 1300 mAh. E-cigareta pracuje s režimem ultra nízkého výstupního konstantního napětí 2,3 V, díky čemuž si baterie poradí s mnohahodinovým provozem bez nutnosti napájení. Díky sníženému konstantnímu napětí navíc získáte optimální množství páry určené právě pro klasické šlukování. V případě nutnosti dobití navíc postačí jednoduše připojit USB kabel a baterii můžete kdykoliv dobít pomocí vašeho počítače, nebo adaptéru do sítě. O aktuálním stavu nabití baterie jste navíc neustále informováni díky notifikační LED diodě umístěné ve spínacím tlačítku. Podle indikace blikání poznáte aktuální stav baterie a podle potřeby ji tak dobijete. U diody můžete navíc měnit barvu, na výběr je hned sedm různých barev přesně podle vašich potřeb. Díky tomu si tak snadno přizpůsobíte barvu diody celkovému designu e-cigarety.
Hlavní předností modelu Atopack Magic je potom vrchní cartridge. Ta nabídne skutečně obrovský objem. Můžete do ní doplnit až 7 ml e-liquidu, čímž odpadá starost o časté doplňování. Tato obrovská kapacita se hodí také pro časté cestování, kdy nemáte dostatek času pro doplnění. V přední části cartridge se navíc nachází praktická etiketa, na kterou si můžete poznamenat aktuálně naplněný e-liquid a mít neustále přehled o tom, jakou náplň právě vapujete. Ve spodní části cartridge se nachází integrovaný žhavící pásek NCFilm s odporem 0,6 ohm, který garantuje optimální produkci páry a delší životnost, než tradiční žhavící tělíska. Na tomto pásku se potom nachází vyměnitelný čtvereček přírodní vaty, po jejímž opotřebení ji jednoduše vyjmete a nahradíte vatou novou. Životnost celé cartridge se tak prodlouží na mnoho týdnů, nebo také měsíců. Díky této přírodní vatě navíc vždy získáte naprosto perfektní chuťové podání a příjemně vzdušný MTL vaping. Rozumí si také s náplněmi s vyšším podílem nikotinu a s e-liquidy s nikotinovou solí. Model Joyetech Atopack Magic ocení všichni milovníci kompaktních e-cigaret a klasického šlukování.

V ceně je zahrnut recyklační poplatek za likvidaci elektroodpadu.

Obsah balení:

 • 1x baterie Joyetech Atopack Magic
 • 1x cartridge Joyetech Atopack Magic
 • 1x QC USB kabel
 • 1x pinzeta pro výměnu vaty
 • 1x uživatelský manuál

Vlastnosti:

 • Rozměry: 101 x 38 x 18 mm
 • Kapacita baterie: 1300 mAh
 • Výstupní režim: konstantní napětí (2,3 V)
 • Objem cartridge: 7 ml
 • Odpor cartridge: NCFilm (0,6 ohm)
 • Dostupné barvy: černá, modro-černá, stříbrná

 

Ergonomická konstrukce:
Model Joyetech Atopack Magic přináší příjemnou kovovou konstrukci, jež se pohodlně drží v ruce i při celodenním používání. Spínací tlačítko je umístěno v přední části a během používání se pohodlně tiskne. Díky zaobleným hranám a praktickým rozměrům 101 x 38 x 18 mm skvěle padne do každé ruky a snadno tuto e-cigaretu schováte také do kapsy, nebo třeba do cestovního zavazadla.

Velká kapacita baterie:
Uvnitř e-cigarety se nachází integrovaná baterie se solidní kapacitou 1300 mAh. Ta zaručuje bezproblémový mnohahodinový provoz. E-cigareta Atopack Magic pracuje s režimem ultra nízkého konstantního napětí 2,3 V, díky čemuž získáte optimálnější produkci páry pro klasické šlukování, ale zároveň vydrží vaše baterie také déle nabitá. V případě nutnosti dobití navíc jednoduše připojíte microUSB kabel a baterii dobijete pomocí počítače, nebo adaptéru do sítě.

Obrovský objem:
Vrchní cartridge nabídne skutečně překvapivě obrovský objem. Můžete do ní totiž doplnit až 7 ml e-liquidu, proto je tento model vhodný také pro časté cestování, kdy nemáte čas na doplňování e-liquidu do cartridge, nebo do tanku. V přední části cartridge se navíc nachází praktická etiketa, na kterou si můžete poznamenat aktuálně používaný e-liquid, pokud cestujete s více záložními cartridgemi. Neustále tak můžete mít přehled o náplni uvnitř.

Možnost výměny vaty:
Inovativní systém cartridge Atopack Magic umožňuje výměnu vaty při opotřebení, čímž se prodlužuje životnost samotné cartridge. Ve spodní části se nachází žhavící pásek NCFilm, na kterém je usazen čtvereček přírodní vaty. Po opotřebení této vaty ho jednoduše vyjmete pomocí pinzety v balení a nahradíte ho novým proužkem. Životnost se tak prodlužuje o mnoho týdnů a vy se tak už nemusíte starat o časté dokupování náhradní cartridge.

Pro klasické šlukování (MTL):
Model Joyetech Atopack Magic byl navržen s důrazem pro co nejvěrnější chuť e-liquidu a pro optimální produkci páry. V těle cartridge najdete žhavící pásek NCFilm s odporem 0,6 ohm. Díky precizní konstrukci a ideálně utaženému airflow systému je tento model vhodný pro mírně vzdušnější klasické šlukování (MTL). Skvěle si rozumí také s e-liquidy s vyšším podílem nikotinu a s náplněmi s nikotinovou solí.

Indikátor stavu baterie:
O aktuálním stavu baterie jste neustále informováni díky notifikační diodě v tlačítku. Pokud je stav baterie 100 - 60%, bude světlo svítit plynule. Pokud je stav baterie mezi 59% - 30%, začne pomalu blikat. Jestliže klesne baterie na stav 29 - 10%, začne blikat rychleji. Pokud klesne baterie pod 9%, bude blikat frekventovaně v takovém případě doporučujeme baterii brzy dobít. Barva diody se dá navíc měnit, na výběr jich máte hned celou řadu.

Výrobce: Joyetech

 

 

 

https://www.e-liquid.eu/