Atomizer Vapor Giant M5 23mm - Black Edition

výrobce:Vapor Giant
katalogové číslo:11417
EAN:0602561627353
dostupnost: Dočasně nedostupné
cena bez DPH:2 892 Kč

3 499 Kč

Atomizer Vapor Giant M5 23mm - Black Edition


Tento produkt není vhodný pro začátečníky


Rakouská společnost Niko Vapor známá pro svoje velice povedené flavorchasingové atomizéry představuje svoji novinku určenou pro MTL (pusa-plíce), nesoucí název Vapor Giant M5 23mm v Black Edition provedení.

Jak se dá od Vapor Giantu očekávat, dílenské provedení je opět na velmi vysoké úrovni. Design tradičně vychází z konceptu Vapor Giant a celý atomizér se tak skládá ze tří základních prvků. Decku, tanku a topcapu. Každý prvek se pak skládá z několika komponentů, které dohromady tvoří funkční celek.

Samotný deck je vybaven single coil základnou s posty převzatými z Vapor Giantu V5. Šroubky však nyní mají úpravu pro plochý šroubováček, což výrazně prodlužuje jejich životnost a zjednodušuje obsluhu. Kanálky pro vatu jsou úplně nové konstrukce a disponují ohraněním, které umožňuje snadné osazení vatou “položením na kanálky“ i přímé vložení vaty do kanálků juiceflow.

 Ofuk spirálky zajišťuje stavitelné airflow, které je na aiflowringu osazené čtyřmi otvory o půměrech 1.0, 1.2, 1.4 a 1.6mm. Díky těmto parametrům si zvolíte přesně takový projev atomizéru, jaký vám vyhovuje.

Tank atomizéru pojme až 5ml vašeho oblíbeného liquidu. Jeho tělo je vyrobené z nerezové oceli SS304 v kombinaci s PEI modulem, který jednak zvyšuje atraktivitu atomizéru, ale hlavně umožňuje kontrolu zbývajícího množství liquidu v tanku i kontrolu pozice okének juiceflow.

Topcap souží jako krytí horního plnění a nese 510 driptip s výrazně nízkou světelností, který se výborně hodí k celkovému MTL projevu atomizéru Vapor Giant M5.

Vapor Giant M5 vřele doporučujeme všem milovníkům MTL vapingu.

Obsah balení:

  • 1x Vapor Giant M5 Tank
  • 1x Sada těsnění a nářadí

Vlastnosti:

  • Délka: 44,2mm (bez drip-tipu)
  • Průměr: 23mm
  • Objem: 5ml
  • Materiál: nerezová ocel 304
  • Drip-tip: 510
  • Závit: 510

 

Výrobce: Vapor Giant

https://www.e-liquid.eu/