Atomizer Vapergate The Colorado RDA 52,80mm
Celosvětová limitka!
novinka

Atomizer Vapergate The Colorado RDA 52,80mm

80% (6 hodnocení)
Legendární Americký výrobce Vapergate se vrací k tomu, co umí nejlépe a tím je výroba dokonalých a obrovských kapacích atomizerů. Jako autorizovaný (a pravděpodobně jako jediný) dodavatel v České Republice Vám pyšně přinášíme a představujeme nejnovější počin společnosti Vapergate: The Colorado RDA 52,80mm. Tento atomizer byl zatím limitován na 500 kusů.
2 899 Kč
Skladem
K odeslání dnes
Dostupnost na prodejnách
ks
katalogové číslo: 11407
záruka:24 měsíců
výrobce:Vapergate
věrnostní body:144
cena bez DPH:2 395,87 Kč
cena vč. DPH:2 899 Kč
popis
atributy
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Atomizer Vapergate The Colorado RDA 52,80mm


Tento produkt není vhodný pro začátečníky


Legendární Americký výrobce Vapergate se vrací k tomu, co umí nejlépe a tím je výroba dokonalých a obrovských kapacích atomizerů.
Jako autorizovaný (a pravděpodobně jako jediný) dodavatel v České Republice Vám pyšně přinášíme a představujeme nejnovější počin společnosti Vapergate: The Colorado RDA 52,80mm. Tento atomizer byl zatím limitován na 500 kusů.
Ano, slyšíte správně - 52,8 mm. Šířka tohoto RDA byla zvolena podle nadmořské výšky města Denver (které je hlavním městem státu Colorado), které je nejčastěji označováno jako The Mile High City, právě kvůli jeho nadmořské výšce (5280 stop - přibližně 1 míle).
Výrobce tímto pravděpodobně vzdává hold městu a státu, z kterého pochází.

Samotný atomizer je krásný a masivní kus poctivé Americké nerezi. Váha 215g potvrzuje, že se nejedná o žádného střízlíka.
Základna je ale něco, co se nevidí každý den. Díky průměru 52,8 mm se Vám dostává neuvěřitelného množství místa pro osazení spirálek. V kotelně naleznete 16 sloupků (8 pro plus a 8 pro mínus) a díky tomu máte možnost osazení snad všech možných typů a kombinací spirálek, jaké jsou do nynějška známy. K tomu je dále možnost, odšroubovat osm středových sloupků a dostat tak ještě více místa pro více brutálnější buildy.

Hloubka bazénu je 6,5 mm a dokáže tak poskytnout obrovský prostor pro uložení vaty. Centrpin, červíky a šroubky jsou pozlacené, důvodem je samozřejmě snížení ztrát při přenosu energie.

Přísun vzduchu je, jak je u většiny Vapergate atomizerů zvykem, boční. Osm nastavitelných otvorů poskytuje při plném otevření obrovské množství vzduchu. A právě množství vzduchu si můžete regulovat otáčením bočnice. Bočnice je navíc konstruována tak, že buď nastavujete pouze čtyři z osmi otvorů (kdy zbylé čtyři zůstávají uzavřené) nebo kompletně všech osm otvorů. A vzduch je něco, co při využití plného potenciálu atomizeru The Colorado RDA, budete potřebovat.

Driptip a nástavec driptipu je kompletně z Delrin plastu, nebude tedy v zimě studit jako nerezové driptipy a hlavně, nefunguje jako tepelný vodič.
V balení naleznete dva sety bočnic a topcapů. Oba dva v rozdílném barevném provedení. První set bočnice a topcapu je v soft matte černé a druhý set je čistá a vyleštěná nerez. Snadnou výměnou setu si tedy můžete změnit barevné provedení atomizeru, dle svého uvážení.

The Colorado RDA je dodáváno v pěkném dřevěném boxu, na který Vapergate nechal vypálit jak své logo, tak logo The Colorado RDA. Každý box je vlastnoručně podepsán Yoshem, který stojí za vznikem většiny atomizerů od Vapergate. U podpisu naleznete i sériové číslo každého atomizeru (které lze najít i na spodní části základny atomizeru). Vnitřek boxu je vyplněn korkem, který pak bezpečně drží The Colorado RDA a další příslušenství. Dále lze v balení nalézt nerezový štítek s logem The Colorado BY VAPERGATE, který díky dvěma otvorům nabízí možnost uchycení. Kam, to nechává výrobce už na fantazii uživatele.

Obsah balení:

  • 1x Atomizer Vapergate The Colorado RDA 52,80mm
  • 1x Náhradní set bočnice a topcapu
  • 1x Servisní balíček (obsahuje náhradní červíky, uchycení sloupků, náhradní dva sloupky, inbus klíč, dva šroubováčky a náhradní těsnění)
  • Dodáváno v dřevěném boxu

Vlastnosti:

  • Průměr: 52,8 mm
  • Výška: 40 mm
  • Materiál: nerez, delrin, pozlacené kontakty a šroubky/červíky
  • Závit: 510
  • Váha: 215 g

 

Výrobce: Vapergate

FunkceAFC (regulace průtoku vzduchu) / RDA (Kapací atomizer)
Způsob vdechováníDL (přímé vdechování)
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal