Atomizer Paravozz MTL RDTA (klon)
novinka

Atomizer Paravozz MTL RDTA (klon)

0% (0 hodnocení)
Paravozz MTL RDTA je novým genesis atomizerem. Je postaven na podtlakovém principu zásobování, což byl průkopnický počin v počátcích. Jako u většiny genesis atomizerů se nepoužívá klasická spirálka s vatou ale používá se mesh.
1 199 Kč
Skladem
K odeslání dnes
Dostupnost na prodejnách
ks
katalogové číslo: 11409
záruka:24 měsíců
věrnostní body:59
cena bez DPH:990,91 Kč
cena vč. DPH:1 199 Kč
popis
atributy
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Atomizer Paravozz MTL RDTA (klon)


Tento produkt není vhodný pro začátečníky


Paravozz MTL RDTA je novým genesis atomizerem. Je postaven na podtlakovém principu zásobování, což byl průkopnický počin v počátcích. Jako u většiny genesis atomizerů se nepoužívá klasická spirálka s vatou ale používá se mesh. Použít se dá jak mesh na ostro nebo mesh s opletem. Mesh je kovová tkanina, která je bohužel vodivá. Nelze tedy ihned použít. Je třeba provést nutné úpravy. Jedna z úprav je, že se použije keramický oplet a na ten se teprve namotá odporový drát, nebo se mesh nechá zoxidovat. I po proceduře oxidace je důležité dbát na to, aby atomizer nebyl ve zkratu. Hrozí zničení baterie (při použití na mechanických modech) či nefunkčnost systému na novějších modech (mod upozorní na zkrat a zastaví žhavení).
Paravozz MTL RDTA má poměrně velkou kotelnu ale tento neduh je vyvážen nutností použít širší ruličku meshe. V balení lze ale nalézt několik vložek pro zůžení otvoru pro mesh.
Kapacita 2ml je na genesis atomizer poměrně běžná. Plnění se provádí v základně, kde čeká na vyjmutí přípravek. Po jeho vyjmutí (funguje jako špunt) lze vzniklým otvorem naplnit e-liquid. Tento otvor je třeba přípravkem znovu ucpat.
V balení naleznete druhé, náhradní PEI tělo, které má také 2ml kapacitu a slouží pouze k zeštíhlení atomizeru. Původní PEI tělo, které je nasazené na atomizeru, je sice širší ale pouze z dekorativních účelů.

Obsah balení:

 • 1x Atomizer Paravozz MTL RDTA (klon)
 • 1x Náhradní, hubenější PEI tělo
 • 1x Servisní balíček (tesnění, vložky pro zůžení otvoru na mesh, náhradní ucpávka plnění e-liquidu, ...)

Vlastnosti:

 • Délka: 50 mm
 • Průměr: 22 mm (24 mm při použití širšího PEI těla)
 • Objem: 2ml
 • Materiál: nerezová ocel 316, PEI
 • Drip-tip: 510
 • Závit: 510

 

  Vyrobeno v číně

  FunkceAFC (regulace průtoku vzduchu) / Tank system (zásobník pro liquid)
  Způsob vdechováníMTL (tzv. šlukování))
  Diskuze je prázdná.
  přidat příspěvek do diskuze
  K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal